БЛАГОДІЙНИЙ ФОТОПРОЕКТ

Очі миру

01
Місія
нагадати світу, що діти та молодь - це наше майбутнє, не вони обрали шлях жорстокої війни але ця війна залишить свій слід на кожному. Дивлячись в їхні очі потрібно пам'ятати про те, що саме вони зустрінуться з наслідками страшного терору, саме вони відбудовуватимуть від сильну та суверенну Україну. Тому ми плекаємо надію та робимо все можливе, щоб забезпечити їм світле, добре та мирне майбутнє.
Фотопроект «Очі миру» – про дітей та молодь, які дивляться крізь камеру і війну. Сотні різних історій, пронизливих поглядів, думок і ситуацій. Прекрасних і відважних. Це проект про те, як війна в країні загартовує дух людей і підсилює цінність життя в мирі.
Учасниками стали всі, хто долучився до соціально-благодійного проекту "Без Тривог" Star Face Family, відвідує безкоштовне навчання в рамках проекту, запроваджене на час воєнного стану в країні, адже ми хочемо передати меседж: "Не зупиняйтесь жити! Так, в країні війна, але поки ви в безпечній зоні, в прекрасному місті Франківську, - потрібно вертатись до улюблених занять, навчання, спілкування, хобі і цінувати кожен момент".
Оскільки учасники різного віку, ми хочемо сказати, що війна торкнулась кожного – від наймолодших дітей, які з батьками втекли із зони бойових дій, щоб їхні малюки більше не засинали під звуки вибухів і молоді, яким доведеться освоювати нове місто, вливатись в його правила, будувати свій світ заново. Це не тільки про фото різних людей, це про справжню війну і життя.
Ми зібрали 200 фото дітей і понад 30 пронизливих історій з якими вирішили організувати фотовиставки по всьому світу.
Ціль фотовиставок: збір коштів для підтримки життєздатності благодійного навчального проекту "ОЧІ МИРУ", щоб надати можливість долучитись до навчання всім охочим, яких стає більше з кожним днем. Проект мусить тривати, щоб кожен отримав максимум знань, емоцій і відчув себе громадянином прогресивної, європейської держави.
Історії дітей
На початку війни мені зателефонував Саша і запропонував долучитись до 1 благодійного проєкту. З перших слів я зрозумів що хочу взяти в ньому участь. Саша поділився своїми переживаннями на рахунок дітей, які нівчому не винні, але всеодно мусять пережити цей весь жах, який зараз коїться. Саме вони відбудовуватимуть Україну і ми повинні піклуватись про їхнє ментальне здоров'я. Я захоплююсь чуйними людьми, які роблять великі справи і погодився допомогти.
Зараз ці фото подорожують по світу в форматі виставок і сіють ідею про те що дітям зараз як ніколи потрібна підтримка!
Я пишаюсь що тим що є частиною цієї ініціативи, місію якої важко переоцінити.
Стас Сеник
фотограф проекту
02
Перша фотовиставка
Ми почали з Франції, 12-13 квітня там пройшла наша перша виставка в фотовиставка в рамках UKRAINIAN DESIGNERS' CHARITY POP-UP, організований @artcodeua, де відбулася наша колаборація з талановитими українськими дизайнерами одягу і не тільки. Дизайнери, які представлені: Katerina Kvit, T.Mosca, Bobkova, Gudu, LITKOVSKAYA, DZHUS, Shur Shur, Agape Jewelry, Logvin Jewelry, Chego Jewelry. Ми горді та щасливі, що маємо можливість розповідати про Україну, наших дітей та їхні історії на такому високому рівні поруч з відомими дизайнерами.
03
Друга фотовиставка
13 квітня наша фотовиставка переїхала на іншу локацію. Маргарита Мурадова @greenteanosugar проводила безкоштовний майстер-клас «Небанальні тренди модної індустрії 2022/2023» і фото наших дітей були представлені там. Ми пишаємось, що долучилися до таких заходів, адже ще більша кількість людей побачили очі українських дітей та їхні історії. Виставка тривала до 29.04.
04
Третя фотовиставка
Поки благодійна фотовиставка продовжує свою відповідальну місію в Європі, ми вирішили організувати її і в рідному Франківську. Всі франківчани і гості міста змогли переглянути фотографії дітей з їхніми пронизливими історіями, а також підтримати проект. Адже однією з цілей фотовиставки є збір коштів для життєдіяльності нашого благодійного навчального проекту.

Фотовиставка "ОЧІ МИРУ" відбулась за підтримки магазину @iFranko.ua
Сюжети про виставку в Івано-Франківську:
05
Команда проекту
Олександр Грабовський
автор проекту
Христина Бортейчук
автор проекту
Ольга Галушка
автор проекту
Гранішак Юлія
контент кріейтор
Настя Стасик
менеджер з комунікацій
Христя Непеляк
SMM менеджер
Оля Павлів
піар-менеджер
Бякова Анастасія
дизайнер
Стас Сеник
фотограф проекту