Авторські права
© 2013 - 2021. Star Face Family. All Rights Reserved.
© 2013 - 2021. STAR FACE FAMILY. All Rights Reserved.

Star Face Family - є офіційно зареєстрованою торговою маркою. Цей сайт і його зміст не можуть бути скопійовані, відтворені, перевидані, прописані посиланням, передані або розповсюджені будь-яким чином без попередньої письмової згоди з представниками оргкомітету, і кожна згадка повинна містити посилання на сайт (копірайт) Star Face Family.

Посилання на веб-сайти, окрім тих, що належать бренду Star Face Family, пропонуються для зручності користувачів. Бренд Star Face Family не бере участь у їх створенні/розробці і не несе відповідальність за їх зміст.

Контент сайту.

Весь контент веб-сайту http://sffschool.com, а також будь-який контент розповсюджується за допомогою цього сайту (особливо, зображення, відеоролики і тексти) захищений авторським правом. Несанкціоноване використання контенту, повне або часткове копіювання, збереження, зміна і поширення контенту компанії Star Face Family (для будь-яких цілей) без нашої письмової згоди заборонено.

Права на контент належать компанії Star Face Family і нашим партнерам. Всі права захищені або в будь-якому випадку належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом і належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства і тягне за собою цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальності.

Зовнішній контент.

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали, розміщені на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на сайті http://sffschool.com. За контент таких сайтів відповідають виключно їх власники.

Торгові марки, Знак для товарів і послуг, його зображення, а також торговельне найменування Star Face Family зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються на сайті, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія чинного законодавства. Їх згадка на сайті або в навчальних матеріалах компанії Star Face Family не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.