Fashion
Weekend
Bonjour Paris! Вигравай подорож до Парижу та неймовірну стилізовану зйомку біля ейфелевої вежі від Star Face Family
в Парижі
Бренд Star Face Family був створений в 2013 році і стрімко зайняв провідні позиції в Івано-Франківську. В SFF School працює команда професіоналів з великим досвідом реальної роботи в своїй сфері, завдяки чому ми забезпечуємо високий рівень підготовки.
Про Star Face Family
since 2013
Що ти отримаєш?
У подорож також входять квитки на літак, трансфер від аеропорту, проживання у апартаментах, підтримка нашого туроператора та головного партнера Albatros Tour. Також забезпечимо підготовку всіх необхідних документів.
Переліт в Париж
Ми обрали неймовірні апартаменти у затишному районі Парижу, щоб ви відчули атмосферу міста та насолоджувалися кожним моментом. Включено проживання на дві ночі.
Затишні апартаменти
Персональний стиліст Оля Галушка підбере стильний образ, який ідеально буде доповнювати вас, підкреслить переваги і буде виглядати на фото так, ніби ви щойно з Paris Fashion Week.
Стилізований образ
Фотосесія в Парижі — чудова ідея, щоб запам'ятати цю подорож у всіх деталях та зберегти на довгу пам'ять не лише теплі спогади, а й гарні фотографії! Місто романтики та спокою ніби створене для того, щоб залишитися назавжди не лише у вашій пам'яті, а й на знімках!
Фотосесію від професійного фотографа
Потрібно
Що
для
участі
Унікальна пропозиція від команди Star Face Family лише для учнів модельної школи
Бути підписаним на акаунт @sffschool @grabovskiy.alex та партнерів @albatrostour @by.galushka
Зробити репост публікації в stories в Instagram
Бути учнем SFF model school на момент проведення розіграшу (червень 2022)
Усі учні, які навчаються у період дії розіграшу (до червня 2022 року) можуть стати учасниками.

Вік немає значення. За умови виграшу учня/учениці віком до 16 років, потрібен супровід батьків (оплачується окремо). Для супроводжуючого діє знижка на послуги туроператора Albatros Tour -20%.
Акція діє з 01.12.2021 до 30.06.2022.
Датальніші умови та правила розіграшу читати тут.
Хочу навчатись
ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР
Успішно прогресуюча туристична агенція «Альбатрос-Тур» допоможе зробити Ваш відпочинок незабутнім! Вони пропонують всі можливі тури, на будь-який смак і ціну, а також візову підтримку та перевезення за кордон. Ділові поїздки, екскурсійні та корпоративні тури, гірськолижні курорти і золоті пляжі. Від галасливих мегаполісів до райських куточків на екзотичних островах, молодіжний відпочинок та навчання
КОМПАНІЯ, ЯКА ДОПОМАГАЄ ВТІЛИТИ МРІЮ В РЕАЛЬНІСТЬ
Отримати бонус від Albatros Tour