ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ "FASHION WEEKEND IN PARIS"

Офіційні правила проведення акції від модельної школи Star Face Family «Fashion weekend in Paris»

Суть акції - забезпечення модельною школою Star Face Family безкоштовної поїздки до Парижу, в яку включено: квитки на літак в обидва боки, проживання в Парижі протягом двох ночей, страхівка, підготовка документів, фотозйомка від професійного фотографа у найяскравіших локаціях Парижу та зібраний лук від стиліста.

1. Організатор акції:

Модельна школа Star Face Family в обличчі керівника та засновника ФОП Грабовського Олександра Миколайовича, надалі - організатор. Адреса здійснення діяльності підприємця - Україна, 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 23, офіс 308.

2. Тривалість та місце проведення акції:

2.1. Період проведення акції з 01.12.2021 до 30.06.2022 включно.
2.2. Дата визначення переможця буде оголошена (на офіційних ресурсах організатора) в першій половині червня 2022 року.
2.3. Акція проводиться з розміщенням інформації про акцію у мережі інстаграм на сторінці організатора https://www.instagram.com/sffschool та на офіційному сайті організатора https://sffschool.com/paris

3. Умови та правила прийняття участі в акції:

3.1 До участі в Акції допускаються фізичні особи (віком від 5 до 27 років), які навчаються в модельній школі Star Face Family, або зареєструвалися та відвідали безкоштовне пробне заняття в період проведення Акції (пункт 2.1), надалі - учасники.
3.2 Неповнолітні особи з 14 років мають право приймати участь в акції з письмового дозволу батьків або офіційного опікуна, проте з урахуванням особливостей отримання подарунка, відповідно до Правил участі в акції та діючого Законодавства України.
3.3. Неповнолітні особи з 5 років мають право приймати участь в акції від імені одного з батьків чи офіційного опікуна, проте з урахуванням особливостей отримання подарунка, відповідно до Правил участі в акції та діючого Законодавства України.
3.4. Одна особа може взяти участь в акції лише один раз від свого імені (для повнолітніх) та від імені одного з батьків чи офіційного опікуна (для неповнолітніх).
3.5. Кожна особа, яка відповідає вимогам Акції (пункт 2.1) автоматично стає учасником акції після реєстрації та відвідування пробного заняття, вказвши представнику організатора свої персональні дані, а саме свої ПIБ та номер телефону за яким він буде зареєстрований в акції.
3.6. Після реєстрації та відвідування пробного заняття, учасник має зробити репост запису з акцією у своєму інстаграм сторіс (сторіс повинна бути для всіх підписників його аккаунта, а не для розділу "Кращі друзі") та написати: «Хочу подорож до Парижу від @sffschool та @albatrostour» - активне посилання на інстаграм аккаунт. Позначити в коментарях двох друзів, кількість коментарів може бути необмеженою, але важливо, щоб друзі були різними. Така публікація свідчить, що учасник повністю приймає умови акції.
3.7. Учасник має бути підписаним на всі чотири Instagram сторінки Організатора
https://www.instagram.com/sffschool/
https://www.instagram.com/albatrostour/
https://www.instagram.com/by.galushka/
https://www.instagram.com/grabovskiy.alex/
з моменту публакації сторіс і до моменту оголошення результатів акції або до моменту перевірки виконання всіх умов акції, якщо учасник став переможцем (пункт 2.2).
3.8. Всі діючі учні модельної школи Star Face Family, які навчаються на момент проведення акції, автоматично стають учасниками розіграшу за умови, якщо учасник зробив репост запису з акцією у своєму інстаграм сторіс (сторіс повинна бути для всіх підписників його аккаунта, а не для розділу "Кращі друзі") та написати: «Хочу подорож до Парижу від @sffschool та @albatrostour» - активне посилання на інстаграм аккаунт. Позначити в коментарях двох друзів, кількість коментарів може бути необмеженою, але важливо, щоб друзі були різними. Така публікація свідчить, що учасник повністю приймає умови акції. Участь учасника акції анулюється, якщо особа вирішить відмовитися від навчання у момент проведення акції або навчається в модельній школі Star Face Family менше двох місяців.
3.9. Учасник акції, який не виконує або неналежно виконує чи порушує умови даних Правил, втрачає право на участь в акції і його участь анулюється.

4. Призовий фонд:

Призовий фонд акції складається з:
4.1. Головного призу, а саме подорожі з України до Франції м. Париж на 1 особу на 2 ночі, в яку входить переліт, страхівка, проживання в готелі, фотозйомка, зібраний лук від стиліста, а також трансфер. Усю подорож організовує Організатор на свій розсуд.
4.2. Головний приз не може бути переведений у грошовий еквівалент.

5. Порядок отримання призів:

5.1. Переможець обирається шляхом випадкової автоматичної вибірки серед коментарів під публікацією з розіграшем на сторінці в Instagram за допомогою онлайн сервісу серед учасників, які виконали умови і правила участі в акції.
5.2. У разі якщо переможець акції відмовляється від отримання призу за будь-яких причин, не залежних від Організатора акції, або з якихось причин не може отримати подарунок та повідомив організатора про це не пізніше ніж два дні після перемоги, такий переможець акції втрачає право на отримання подарунка і не має права передати, поступитися своїм правом третій особі. У такому випадку вважається, що він відмовився від подарунка. Будь-яка компенсація вартості подарунків такому учаснику не передбачена. У випадках, коли Організатор по відношенню до переможця акції скасовує статус учасника акції на умовах цих Правил, такий Переможець втрачає право на отримання призу. Організатор залишає за собою право переобрати переможця.
5.3. Приз переможцю розіграша вручаються тільки при пред'явленні документа, що засвідчує особу зареєстровану для участі. Пред'явлення оригіналу документа, що засвідчує особу переможця (паспорт), є обов'язковою умовою для отримання призу. Якщо ж мова йде про дистанційне отримання призу представник організатора може зобов'язати учасника розіграша вийти на онлайн відео зв`язок, якщо захоче перевірити особу.
5.4. Якщо переможець акції не відповідатиме на телефоні дзвінки та повідомлення Організатора або самостійно не зв'яжеться з представниками організатора, протягом 2 календарних днів (48 години) після оголошення результатів, його буде позбавлено права на приз та буде проводитись повторний розіграш, Організатор залишає за собою право ухвалювати подальше рішення стосовно дати його проведення та умов.

6. Інформування Учасників акції:

6.1. Детальна інформація про акцію, офіційні правила акції публікуються на сторінці офіційному сайті організатора https://sffschool.com/paris та https://sffschool.com/paris-rules
6.2. Строк проведення акції може бути змінений Організатором за його власним рішенням самостійно, або у зв'язку з істотною зміною обставин, які не могли бути передбачені Організатором.
6.3. Рішення щодо зміни строків та умов акції опубліковуються Організатором у загальний доступ у порядку на сайті https://sffschool.com/paris-rules.

7. Загальні умови акції:

7.1. Особиста Instagram сторінка учасника акції має бути відкритою з моменту публікації учасником сторіс до моменту оголошення переможця, щоб представник Організатора перевірив виконання умов акції.
7.2. Організатор має право робити фото переможців акції, (фото листування з переможцем) з призом і використовувати їх на сторінках соціальних мереж та будь-яких своїх ресурсах – для того, щоб всі могли бачити переможців і були впевнені у правдивості й реальності акцій та розіграшів.
7.3. Організатор не несе відповідальності, стосовно використання учасником подарунка, після отримання учасником.
7.4. Організатор не несе відповідальності за технічні збої, що не залежать від Організатора і вплинули на перебіг проведення акції чи розіграшу.

8. Інші умови:

8.1. Рішення щодо спірних ситуацій, про які не йдеться в цих правилах або в умовах акції, ухвалює на свій розсуд Організатор акції.
8.2. Організатор залишає за собою право призупиняти або відмовляти у видачі призів учасникам розіграшу у випадку:
8.2.1. Якщо учасник розіграшу не має можливості посвідчити свою особу.
8.2.2. Якщо учасник розіграшу надав Організатору не всю інформацію, передбачену даними правилами.
8.2.3. Якщо Учасник розіграшу порушив інші положення даних правил акції, а також в інших умовах, передбачених чинним законодавством України.
8.2.4. Якщо у Організатора акції виникнуть сумніви щодо добросовісності участі в акції такого учасника.
8.3. Всі учасники акції самостійно оплачують всі витрати понесені ними у зв'язку з їх участю в акції.
8.4. Учасник акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов'язаних з можливою участю в акції та отриманням призу.
8.5. Беручи участь в акції, кожен учасник тим самим надає свою згоду на обробку та безкоштовне використання наданих учасником акції персональних даних, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону, а також інші дані, що надаються Учасником акції для участі в розіграші.
8.6. Беручи участь в акції, учасник акції розуміє та погоджується з тим, що будь-яка добровільно надана ним інформація, у тому числі персональні дані учасника акції, може оброблятися Організатором з метою подальшого можливого надсилання йому інформації, в т.ч. рекламного характеру, про наступні заходи, конкурси, акції Організатора, а також з іншими цілями, визначеними цими правилами. Приймаючи умови цих правил, учасники акції тим самим надають згоду на таку обробку персональних даних з метою використання Організатором акції.
8.7. Своєю участю в акції учасник акції підтверджує повну згоду з усіма умовами та правилами акції, а також зобов'язується їх виконувати. Факт участі в акції означає ознайомлення та повну згоду всіх учасників з умовами цих правил.
8.8. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані правила з подальшим їх розміщенням на сторінці акції. Такі зміни доповнення вступають в силу з моменту їх оприлюднення на сайті https://sffschool.com/paris-rules чи на інших ресурсах Організатора.
8.9. Організатор не вступає в спір, що можуть виникнути між учасниками акції щодо призу.
8.10. Результати акції, пов'язані з проведенням розіграшу, визначенням подарунка і переможця, оскарженню не підлягають.
8.11. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих правил, та/або спірних питань та/або питань, неврегульованих цими правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Результат акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
8.12. Дана акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу.
8.13. Організатор не несе відповідальності у разі виникнення форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, в тому числі антитерористичні операції, блокади, суттєві зміни у законодавстві, пандемія, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
8.14. Організатор не несуть відповідальності за не ознайомлення учасника акції з даними правилами.
8.15. Для листування або отримання будь-яких роз'яснень, відомостей чи інформації стосовно порядку та умов цієї акції звертайтесь до Організатора акції на e-mail: sffschool@gmail.com
8.16. Персональна інформація учасників не підлягає розголошенню.
8.17. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення акції, Організатор акції може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення акції, або ж визнати недійсними будь-які її результати.
8.18. Генеральний партнер акції - компанія "Albatros Tour", що забезпечує переможцю акції переліт в обидва боки (Україна-Франція-Україна), страхування, документальний супровід та проживання у Парижі. Також партнер акції надає знижку -20% на комплекс послуг для супроводжуючих осіб (батьків чи офіційних опікунів для неповнолітніх, інших родичів чи друзів переможця розіграшу).