Відгуки
про
нас
Нам
це важливо
Залишити відгук
для батьків
Додайте фото
Натискаючи на кнопку 'Залишити відгук', ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних і Договором публічної оферти
Залишити відгук
для батьків
Додай своє фото
Натискаючи на кнопку 'Залишити відгук', ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних і Договором публічної оферти
МОДЕЛЬНА ШКОЛА
КОНКУРС КРАСИ
SFF CAMP
Учні курсу 16+ років
курс 16+
Юлія Волошин
курс 16+
Оксана Андрощук
курс 16+
Соломія Мендела
мама учениці
курс 16+
Оксана Андрощук
Мене звати Оксана, і я навчаюсь у модельній школі STAR FACE FAMILY. Сюди я прийшла без цілей у житті, не впевненою та замкнутою у собі. У кінці цього місяця я завершую перший семестр навчання у цій школі, і з легкістю можу сказати, що ця школа кардинально змінила мене.

Мені вдалось подивитись на життя по іншому, а саме - по яскравому. У нашому житті немає нічого неможливого. Двері для тих, хто хоче впевнено рухатись вперед - завжди відчинені. Звісно, разом з навчанням бувають невдачі і навіть сльози. Але усі мають розуміти, що помилки у нашому житті існують якраз для того, щоб вчитись.

Я навчилась не боятись перешкод на своєму життєвому шляху та бути відкритою для всіх. Я зрозуміла, що одинакових людей на цьому світі НЕ існує, кожен по своєму унікальний та прекрасний. Star Face Family, я вдячна вам за те, що ви приймаєте усіх такими, які вони є. Ви допомагаєте людям реалізувати поставлені цілі. У вас в кімнаті для занять - так само тепло і затишно, як удома.
курс 16+
Соломія Мендела
Якщо, ви вже помітили, то у шапці особистого профілю зазначено, що я навчаюся в модельній школі @sffschool. Принаймні так думають мої друзі.

P.S. Вони помиляються, and quietly, але ще й багато чого втрачають. Я змінювала свій погляд на життя. Тому одним з неочікуваних рішень, це навчання для себе (не всі зрозуміють). Так ось, я не дуже впевнено, але втілила задум в реальність. Навчання розпочалося пару місяців тому. Саме тоді, коли наше місто, а особливо навчання поверталося у звичайний ритм життя (признаюся, що для мене це було святом).

Яке моє перше враження? Моє перше враження, це Mr.Robin (саме той, хто вміє змінити настрій на краще, та влаштувати в офісі справжню фан-зустріч). Він теж є тією частинкою команди людей, які не лише навчають нас, але й мотивують. Отже, повернемося до початку. Після напруженого навчального тижня, ця так звана модельна школа ставала для мене ще одним місцем для саморозвитку. Там існує атмосфера, яка стає поштовхом до великих змін, і навіть звершень.
курс 16+
Юлія Волошин
Я навчаюсь в школі SFF з лютого 2021р. За цей період часу отримала багато нового досвіду. З впевненістю та гордістю можу сказати, що це дуже крута та сучасна модельна школа. Викладачі надзвичайно щирі та позитивні, заняття завжди змістовні та по-своєму особливі, кожне з яких дарували різні емоції та масу задоволення. А ще SFF - це багато нових знайомств, а нові знайомства - це завжди цікаво. Мене охоплює гордість і, звичайно ж, радість, бо я частинка цієї великої сім'ї.
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Владислава Долинська
курс 16+
Ірин Сахній
курс 16+ / 2 потік #sffschool
Інна-Марія Луцак
мама учениці
курс 16+
Ірин Сахній
Думка про навчання у «Star Face Family» була спонтанною. Проте виявилася дуже цікавою та досить корисною. Для мене це була можливість позбутися УСІХ комплексів які мають більшості людей і я у тому числі. Невпевненість у собі , несприйняття себе без масок та «фотошопу» не давало можливості рухатися вперед та розвиватися як особистість. Моє життя усе більше наповнювалося сірими буднями без жодних емоцій. Ніщо не викликало зацікавленості і руки просто опускалися.

Тому без вагань я вирішила скористатися цією можливістю і зробити перший крок до життя без комплексів , сповненого емоцій, незабутніми враженнями та хорошими людьми. І ось, вже як 3 місяці я є частинкою великої Star Face Family, яка навчила мене посміхатися, вірити у себе та привела у моє життя так багато чудових людей. Переступивши поріг SFF, поринаєш в атмосферу шаленого ритму і водночас затишку рідного дому. Я вдячна @starfacefamily за мотивацію та можливість всебічно розвиватися і за те, що приймають до себе настільки чудових людей.
курс 16+ / 2 потік #sffschool
Інна-Марія Луцак
Я є ученицею модельної школи Star Face Family і кажу це з гордістю, бо вона робить вплив на людей, що мені надзвичайно подобається. В цій школі все продумано до дрібниць: від елегантних предметів інтер'єру до навчальної програми. Це своєрідний центр краси, який надихає, мотивує і сюди хочеться повернутися неодноразово.

За достатньо короткий час я познайомилася з неймовірними людьми, які змінили моє життя. Я хочу подякувати викладацькому складу , менеджерам, нашому директору і стилісту за те, що Ви є. Адже кожен з Вас професіонал своєї справи і вкладає в нас свою душу. Кожного разу я з нетерпінням чекаю занять, щоб зустріти вже таких рідних для мене людей, які роблять мій настрій.

Якщо ти хочеш знайти нові і цікаві знайомства, оточити себе красою, всебічно розвиватись і ставати найкращою версією себе, то ставай частинкою нашої дружньої сім'ї, яка допоможе тобі в цьому. Я з впевненістю рекомендую Star Face Family — це місце щасливих і успішних людей!!!
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Віолетта Горбова
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Ірина Огієнко
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Софія Дубінська
мама учениці
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Софія Дубінська
Йдучи на перше занятття у Star Face Family я не знала що мене очікує, я переживала яка група, які викладачі, чи мені сподобається, але зараз пройшовши курс я точно можу сказати: ця школа робить неймовірний настрій.

Як би це не звучало, але якою стомленою я б не була, але на занняття у школі в мене завжди є сили. Хороші люди які тебе зустрічають і проводять тебе з посмішкою. Нові знайомства, які подарувала школа - безцінні.
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Віолетта Горбова
Щиро рекомендую школу "Star Face Family", адже це прекрасний вибір для тих, хто прагне вдосконалюватися і розвиватися. Цікаві та веселі заняття, приємний колектив і атмосфера, сюди ніби притягує. SFF в моєму сердечку.
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Яна Воліцька
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Квітослава Белей
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Христина Ткач
мама учениці
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Квітослава Белей
Завдяки Star Face Family school я позбулася комплексів перед камерою, познайомилася з крутими людьми. Викладачі є професіоналами своєї справи, вони надихали мене, і завдяки цьому я почала ще більше працювати над собою. Кожне заняття приносило мені велике задоволення, тому я рекомендую цю школу всім, хто хоче розвиватися і дізнаватися більше!
Батьки учнів
мама учениці
Марія Братусь
мама учениці
Лілія Готра
мама учениці
Любов Савуляк
мама учениці
мама учениці
Лілія Готра
Всім привіт! Хочу поділитися приємними враженнями та незабутніми історіями, які подарув нам цього літа літній табір Star Face Family .Особливо вдячні викладачам, які навчили доньку бути справжньою юною леді. Стилістика, фотопозування, хореографія - це те, що потрібно кожній дівчині. Завдяки повсякденному піднесенню ми відчули себе юними зірками .
мама учениці
Любов Савуляк
Моя донька відвідала дитячий табір Star Face Family в липні цього року. Задоволена, відкрила для себе багато цікавого і нового. Змінила ставлення до себе, підвищила самооцінку. Тут вчать доглядати за собою, як правильно підбирати одяг, харчуватися, позувати перед камерою, займаються йогою, танцями, тощо. Хочу подякувати колективу за організацію проведення табору.
мама учениці
Марія Братусь
Надзвичайно задоволені sffschool. Вчителі професіонали своєї справи, мають індивідуальний підхід до кожної дитини. Мої дівчатка, кожного разу з нетерпінням чекають на заняття в sffschool тому що кожного разу дізнаються щось нове і цікаве. Це чудова школа для розвитку і самовдосконалення особистості ❤️❤️❤️
мама учениці
Оксана Гринишин
мама учениці
Галина Гривнак
мама учениці
мама учениці
Оксана Гринишин
Дівчатам все сподобалося. Іринці найбільше - акторська майстерність. Марічці - дефіле. Це був корисний досвід для обох. Цікаві знайомства, нові друзі. Для мене будь-яке навчання це круто. А особливо в такій школі, як ваша. Успіху і процвітання вам і побільше учнів!
Учні курсу 8+ років
4 потік SFF school
Христина Гавриленко
6 потік SFF school
Гложик Злата
3 потік SFF school
Катя Кравченко
мама учениці
6 потік SFF school
Гложик Злата
Навчаюсь у SFF від квітня і за цей час я багато чого навчилась робити, особливо вміло позувати на камеру та підбирати собі одяг і стиль. Крім цього я познайомилась з новими людьми, які оточують мене у цій школі. При першій зустрічі з нашою групкою я не уявляла, що це буде так класно. В першу чергу нас зустрічав Робін зі своїми емоціями та обіймами ✨????

Після закінчення 1-потоку мені дуже захотілось навчатись у літньому таборі, який мені дуже сподобався і я хочу ще раз пережити ці події ✨

- зйомка на тенісному корті
- вечірка в стилі 90-х
- уроки з професіоналами своєї справи ????

В мене вже було 2 зйомки, які мені дуже запали у сердечко - оброблені фото та емоції при позуванні на камеру це окрема любов ???????? Лекції які ведуть викладачі дуже корисні та класні. Ми багато чого запам'ятовуємо та відкладаємо інформацію собі ????

Особисто я рекомендую SFF усім тим, хто зараз перечитує відгуки до останнього✨
3 потік SFF school
Катя Кравченко
Привіт, хочу поділитися своїми враженнями про навчання у Star Face Family model school. За п'ять місяців це місце стало для мене таким рідним і звичним.

Всі заняття надзвичайно цікаві та пізнавальні. Викладачі привітні, колектив дружній, я знайшла нових друзів. Відчуваю себе щасливою, що стала маленькою частинкою сім'ї #starfacefamily.
4 потік SFF school
Христина Гавриленко
Хочу поділитися своїми враженнями та досвідом навчання у SFF school. Моє навчання триває тут лише місяць, та за цей час я отримала море позитиву і корисних знань. Привітні та щирі викладачі, хороший колектив. За цей час я знайшла багато друзів. Дякую SFF school, за те, що відкриваєте нові можливості і знання.
Анна Лозінська
Наталія Храпчинська
Даша Шахова
мама учениці
Наталія Храпчинська
Привіт, мене звати Наталія. Мені-14. Я довгий час не могла знайти класну модельну школу, тому мене зацікавила реклама star face family в інстаграмі. Я без роздумів записалася на пробне заняття. Воно мені дуже сподобалося, тому я вирішила продовжити навчання тут. Неймовірна атмосфера, цікаві заняття, компетентні викладачі-це все об'єднала в собі модельна школа star face family.
Даша Шахова
Привіт, мене звати Дарія і мені 13. Мені дуже подобається навчання в модельній школі Star Face Family. Тут дуже легка, невимушена атмосфера. На заняттях я дізналась багато нового та цікавого.Добрий, веселий колектив і викладачі. Тут я знайшла нові знайомства.
Анна Лозінська
Якось я прийшла на пробне заняття в SFF School. Після заняття в мене переповнювали емоції та бажання творити. Нові знайомства, розвиток, вдосконалення себе - це все Star Face Family. Мені Подобаються абсолютно всі занятьтя кожне з них особлива по-своєму. Викладачі дуже цікаво і зрозуміло пояснюють. Загальна атмосфера школи це крута магія, яка переповнює тебе з середини!!!
4 потік SFF school
Базарко Валентина
3 потік SFF school
Яна Оленчук
Ілона Мачошак
мама учениці
3 потік SFF school
Яна Оленчук
Привіт, мене звати Яна і мені 11. Я обожнюю співати, танцювати, ходити на гімнастику, та найбільше мені подобається відвідувати модельну школу SFF. На кожне заняття я йду, як на свято. Якщо йдучи на заняття я без настрою, то в школі одразу він покращується. Там особлива атмосфера.
Також в Star Face Family дружня команда незалежно від віку вона завжди підтримає. А ще хочу вам розповісти про прекрасного песика Робіна, який також завжди підніме настрій. Якщо ти хочеш класні уроки для моделей скоріш подавай заявку на їхньому сайті! З любов'ю Яна.
Яна Оленчук
Одного разу я записалася на пробний урок в SFF model school мені дуже сподобалося тому що тут цікаві заняття, класні викладачі та менеджер Вікторія, завжди питається як пройшов урок. І в той день мене запитали чи я буду ходити, я навіть не думала і сказала так тому що з першого погляду зрозуміло що це підходить мені.

Мені дуже сподобалась перша зйомка та я чекаю з нетерпінням наступних. Мої найкращі заняття - всі, просто вони цікаві, а викладачі класні.

В мене немає негативних думок про школу є тільки позитивні. Я з нетерпінням чекаю ще зйомок креативних та веселих як завжди. Та я за 4 місяця навчилася багато чого.
4 потік SFF school
Базарко Валентина
Мені дуже подобається SFF SCHOOL. Я в захваті від такого професійного навчання, воно подарувало мені багато позитивних емоцій і можливостей. Викладачі дуже привітні та енергійні.
1 потік SFF school
Соломія Саїв
2 потік SFF school
Каріна Бас
4 потік SFF school
Косило Валерія
мама учениці
2 потік SFF school
Каріна Бас
Привіт, хочу розказати про навчання у Star Face Family model school:) За весь час я навчилася багато чого наприклад: приймати себе такою як я є. Тепер я маю нові знайомства, чому дуже рада. Вчуся тут тільки з усмішкою, дуже привітні спікери. Це місце таке рідне, завжди чудова атмосфера. Я ні на хвилину не пошкодувала, що прийшла сюди. Почуваю себе надзвичайно комфортно тут і знаю що мене чекають.
4 потік SFF school
Косило Валерія
Хочу висловити слова подяки команді та партнерам SFF SCHOOL за першу професійну зйомку! Дякую за неймовірно чудові фото! За гарний день і море позитивних емоцій, за те, що даєте діткам можливість розвиватися та проявити себе! Бажаю вам нових ідей і терпіння!)
1 потік SFF school
Соломія Саїв
Хотіла б замовити і від себе кілька хороших слів про модельну школу Star Face Family. Тут приємна атмосфера і працюють тільки справжні професіонали своєї справи. Також у SFF model school я навчилася багато чого, і це стало в пригоді не тільки у моделінгу, а й в звичайному житті.
Макар Дайнега
4 потік SFF school
Юлія Авраменко
1 потік SFF school
Олександр Куць
мама учениці
4 потік SFF school
Юлія Авраменко
Star Face Family school – відкриття нової себе, новий досвід, знайомства, нові знання, впевненість у собі і найголовніше - незабутні емоції. З першого дня мені одразу все сподобалось, весела,позитивна, професійна та щира команда. Я дуже рада, що в нашому місті є така школа. Рекомендую усім спробувати модельну школу SFF. Не пошкодуєте!
1 потік SFF school
Олександр Куць
З перших днів навчання у модельній школі Star Face family я відчув високий рівень професіоналізму, доброзичливість та високі організаторські здібності спікерів. Заняття мене не тільки зацікавили, а й дали мотивацію для розвитку та самовдосконалення. В модельній школі в мене з'явилося багато цікавих та креативних друзів, з якими класно працювати та спілкуватися. Атмосфера доброзичливості та професіоналізму відкинула всі мої побоювання брати участь в проекті. Саме тому я рекомендую всім хто хоче розвиватися та познайомитись з цікавими людьми навчатись у SFF model school. Можливо ви і не потрапите на обкладинку модних журналів, але багаж знань та вмінь, які ви отримаєте на заняттях стануть вам у пригоді!
Макар Дайнега
Дякую Star Face Family та всім, хто був задіяний до організації SFS kids за вашу працю з дітками. Найбільше я переживала, щоб перше враження від участі у Макара не було розчаруванням. Але з уст дитини я почула слова задоволення і бажання приймати участь ще і ще. Тому ми готові до співпраці та успіхів вам у подальшій діяльності.
3 потік SFF school
Каріна Сенчак
Аліса Людера
3 потік SFF school
Анна Павлюк
мама учениці
Аліса Людера
Все було дуже гарно! Ви робите надзвичайно велику роботу. Дякую кожному з членів оргкомітету! Окреме дякую хореографу Анічці! Вона виявляла багато уваги і терпіння до дітей. Номінації, не такі важливі, як та хороша і тепла атмосфера на дитячому бестейджі. Дякую за увагу до кожної дитини. Вам всього найкращого! Розвитку та нових крутих сезонів.
3 потік SFF school
Анна Павлюк
В модельній школі Star Face Family з першого дня навчання мені одразу дуже сподобалося. Я відчула професіоналізм та щирість спікерів. Для мене навчання в SFF school стало цікавим та захоплюючим досвідом. Я навчилась багато нових і незвичайних речей. Тому, якщо хочете мати такий досвід, тоді SFF school - саме для Вас.
3 потік SFF school
Каріна Сенчак
Хочу сказати декілька слів про свою улюблену школу Star Face Family - це прекрасна можливість, щоб розвиватися, ставати кращою версією себе. В цій школі я не тільки навчилась чогось нового, а ще знайшла хороших друзів. Я всім дуже рекомендую відвідувати цю школу.
3 потік SFF school
Тамара Канцер
3 потік SFF school
Софія Бойців
3 потік SFF school
Аліна Рудько
мама учениці
3 потік SFF school
Софія Бойців
В модельній школі з естетичним спрямуванням SFF school дуже круто, весело, цікаво і мега позитивно. Тут я навчилась висловлювати свою думку, не боятися спілкуватися в компанії. Тому обов'язково рекомендую спробувати!!!
3 потік SFF school
Аліна Рудько
Нові знайомства, знання, море емоцій, бажання дізнаватися про нове - це все я отримала у модельній школі Star Face Family. Дякую спікерам і модельній школі Star Face Family за професіоналізм у своїй справі.
ВІДГУКИ викладачів SFF
Викладач з ораторського мистецтва
Оксана Баранецька
Персональний та fashion-стиліст
Оля Галушка
Професійна модель, викладач з фотопозування
Оля Сурескіна
мама учениці
Персональний та fashion-стиліст
Оля Галушка
Я працюю з модельною школою SFF school від початку її заснування, ділитися знаннями напрацьованими за роки роботи з учнями дуже цінно для мене, тимбільше в такому дружньому та комфортному середовищі.

Це значно більше, аніж навчання та лекції - це ті безцінні занння які отримують учні від експертів у своїх сферах. Я бачу як вони здружуються між собою, як горять їхні очі після кожного заняття та якими натхненими вони проходять. Це дуже потрібний фундамент для кожної дитини.
Професійна модель, викладач з фотопозування
Оля Сурескіна
Цього року приєдналась до команди школи Star Face Family. Одразу відчула себе у колі сім'ї, де тобі йдуть на допомогу, підтримують, надають найкращі умови для викладання та розвитку.

З перших занять, ми з дітками та підлітками знайшли спільну мову. На заняттях з позування потрібно проявити сміливість, не боятись показатись смішним, при цьому бути самокритичним, щоб вірно оцінювати себе зі сторони і з цим усім на заняттях ми впевнено справляємось. Розвиваємо вміння позувати на камеру, вивчаємо свої виграшні пози та вчимось любити своє відображення в дзеркалі, навіть, якщо це позування strange ???? учні зрозуміють.

Заняття проходять настільки насичено і цікаво, що ми частенько затримуємось довше. А команда з керівництва та інших викладачів підтримує усіма силами. Завдяки цим факторам працювати з SFF неймовірно цікаво та легко!
Викладач з ораторського мистецтва
Оксана Баранецька
Сучасна людина, уже не може без саморозвитку.

Діткам та дорослим які навчаються у star face family справді поталанило! Це явно більше ніж школа з естетичним спрямуванням. Це знання та навички які допоможуть максимально реалізувати потенціал учнів у майбутньому. Комфортно та легко працювати у колективі та учнями SFF. Оскільки знаходишся з людьми на одній хвилі.
Викладачка розвитку особистості (психологія)
Євгенія Чмихова
Професійна актриса
Іванка Терлецька
Викладачка дефіде та хореографії
Антоніна Пилявська
мама учениці
Професійна актриса
Іванка Терлецька
Я приєдналась до Star Face Family зовсім недавно, але уже стала частинкою сім'ї! Описую їх саме цим словом, тому, що тут дуже тепло і затишно!

Кожного дня учнів та викладачів зустрічає усміхнена Вікторія та зірка колективу Робін! Усю закадрову роботу виконує менеджер Христина і звісно батько цієї сім'ї Олександр, який взяв на себе відповідальність за розвиток кожної дитини! Тому відвідуючи школу, ви не тільки отримуєте знання та навички, а й знайдете собі справжніх друзів!
Викладачка дефіде та хореографії
Антоніна Пилявська
Я працюю з Star Face Family вже біля 5 років і я неймовірно вражена, наскільки організованими та професійними можна бути. Засновники та колектив - зроблять все, щоб вам було комфортно. Приємна атмосфера, уважність до кожного учня, бездоганний сер