MODEL
CAMP
CITY
Про кемп
У MODEL CITY CAMP важливі для тебе теми представлені у навчальному, практичному та розважальному форматі. Будемо знайомитися, спілкуватися і цікаво проводити час. Дивись детальну програму нижче у таблиці

Від тебе очікується відкритість до ідей та людей, толерантність, прагнення до саморозвитку, пізнання нового, бажання ділитися своїм досвідом та готовність круто провести час.
CAMP
CITY
бо дівчата рулять!
/05.07-30.07
Літній табір
організувати
Як
повноцінний
відпочинок
влітку
в місті?
Цікаве дозвілля? Продуманий режим дня? Нові знайомства?
Пізнавальна діяльність?
Про це та багато іншого ми для вас вже подбали!
Запрошуємо до model city camp, де на учасників очікують:
Цікава і насичена програма
Цього літа ми підготували насичену програму від досвідчених спікерів і збалансували її розвагами. А ще - круті зустрічі, вечірки та знайомства!
Затишна і дружня атмосфера
У дружньому колективі ми разом здобуваємо нові навички, розвиваємось, вчимось і пізнаємо сучасний світ. Вчимося взаєморозумінню, взаємоповаги, розвиваємо навички роботи в колективі і вміння допомогати один одному.
Продуктивне дозвілля
Тематичні заняття, практичні вправи і розваги створюють усі необхідні умови для продуктивного дозвілля і розвитку, допомагають відкривати нові інтереси.
Яскраві враження і пригоди
Яскраві вечірки, різноманітні програми, пікніки і майстер-класи забезпечать незабутні враження і події, де завжди цікаво проводити час і розвиватись. Кожен зможе реалізувати себе, порадіти своїм успіхам і завести нових друзів!
Відгуки учасників першого заїзду 2021
учасниця першого заїзду
Уляна Андрусиши