MODEL
CAMP
CITY
Про кемп
У MODEL CITY CAMP важливі для тебе теми представлені у навчальному, практичному та розважальному форматі. Будемо знайомитися, спілкуватися і цікаво проводити час. Дивись детальну програму нижче у таблиці

Від тебе очікується відкритість до ідей та людей, толерантність, прагнення до саморозвитку, пізнання нового, бажання ділитися своїм досвідом та готовність круто провести час.
CAMP
CITY
бо дівчата рулять!
/05.07-30.07
Літній табір
організувати
Як
повноцінний
відпочинок
влітку
в місті?
Цікаве дозвілля? Продуманий режим дня? Нові знайомства?
Пізнавальна діяльність?
Про це та багато іншого ми для вас вже подбали!
Запрошуємо до model city camp, де на учасників очікують:
Цікава і насичена програма
Цього літа ми підготували насичену програму від досвідчених спікерів і збалансували її розвагами. А ще - круті зустрічі, вечірки та знайомства!
Затишна і дружня атмосфера
У дружньому колективі ми разом здобуваємо нові навички, розвиваємось, вчимось і пізнаємо сучасний світ. Вчимося взаєморозумінню, взаємоповаги, розвиваємо навички роботи в колективі і вміння допомогати один одному.
Продуктивне дозвілля
Тематичні заняття, практичні вправи і розваги створюють усі необхідні умови для продуктивного дозвілля і розвитку, допомагають відкривати нові інтереси.
Яскраві враження і пригоди
Яскраві вечірки, різноманітні програми, пікніки і майстер-класи забезпечать незабутні враження і події, де завжди цікаво проводити час і розвиватись. Кожен зможе реалізувати себе, порадіти своїм успіхам і завести нових друзів!
Відгуки учасників першого заїзду 2021
учасниця першого заїзду
Уляна Андрусиши
учасниця першого заїзду модельного табору від SFF school
Уляна Андрусиши
Насправді враження перевершили очікування, взагалі сьогоднішнє заняття було даже важливим для зближення та розуміння кожного як окрему особистість. Ще раз скажу це зовсім інша атмосфера, поринаючи в яку ти перестаєш думати про всі свої справи і події поза межами офісу. Після заняття я з Вікою, пішли на міське озеро плести вінок, так як сьогодні Купальська ніч, хоча до цього не були знайомі. Короче, це заняття нас дуже зблизило(P.S. кину ще фоточку з вінком)