Відгуки випускників школи комунікацій Star Face Family

Тетяна Карпців
Відчуття емоційного звільнення і наповнення. Саме так я б описала те, як я почувалась на заняттях з акторської майстерності. Я вважаю, що навчати володіти та розуміти свої емоції нас повинні були ще в школі! Всі вправи, які ми виконуємо дають нам навички ораторської вимови, крутої подачі себе на публіці, вмінню привертати правильно увагу і гармонійно взаємодіяти з оточуюми, що дуже потрібно в наш час. Нові знайомства, приємна атмосфера, завжди привітний колектив, в бонус дуже харизматична і мила собака. Як там може не подобатись?

Акторський курс дав мені натхнення і розуміння того, що я рухаюсь у вірному напрямку свого розвитку. Не всім потрібно ставати великими акторами, але варто хоча б спробувати стати великими людьми.
Оля Герасимчук
Мені дуже сподобалось на курсі акторської майстерності. Ми багато спілкувались і вчились новому. Я стала відкритішою і змогла побороти страх сцени. Найбільше мені сподобалось, коли ми розігрували сценки. На заняттях була особливо приємна і дружня атмосфера. Я б точно порекомендувала друзям акторську школу від SFF.
Катя Кравченко
Для мене акторська школа стала виходом із зони комфорту і новими корисними знаннями. Найбільше мені запам'ятались акторські фішки які приховує від нас акторській світ і гра в парі. Кожне заняття супер цікаве і продуктивне, а всі заряджені на позитив. Я вважаю що це повинен спробувати кожний адже це потрібний і крутий досвід💪🏼
Марія Кривонос
Привіт, мене звати Марія Кривонос і я є ученицею Star Face Family. Акторський БУМ - це неймовірна можливість відкрити себе з різних сторін. Я відвідала кожне заняття, і задоволена на всі 100 😍💥

Одна з крутих вправ, була розминка обличчя і голосу , де ти не тільки розумієш на, що здатний твій голос, і це водночас дуже весело. Найбільше мені запам'яталось заняття по постанові голосу, ми навчалися говорити та співати різним тембором)

Також не можна лишити без уваги заняття (виступ на публіці), тобто тобі дають завдання (наприклад ти маєш відтворити ситуацію сварки або розрив з коханою людиною), ми працювали в парах та поодинці, не можна сказати, що працювати в парі дуже легко, так ти ніби і знаєш людину, але всеодно є маленький дискомфорт (страх, бо у вас немає сценарію і все має йти від вас), але ці емоції - це щось неймовірне 😍😍😍

Для себе я взяла дуже багато. Мега круті люди і неймовірний викладач, який покорив моє серце з перших секунд ♥️

Навчилась поводити себе в стресових ситуаціях, швидко почала запам'ятовувати текст (вірші, скоромовки) і ще багато чого... Я можу дуже довго розповідати про акторський курс - це більше ніж просто заняття і люди які на них є, це родина, в яку хочеться повертатись кожен день)

Так, звісно я рекомендувала і рекомендую акторську школу від SFF і з нетерпінням чекаю на новий сезон)
Остап
На жаль, я захворів і тому зміг відвідати лише половину курсу але всеодно хочу подякувати вам тому що це було круто!

Найбільше мені сподобалось те, що заняття відбувалися в формі друг-друг, те що кожен міг висловити свою думку і кожен з нас проявив свою індивідуальність. Окреме дякую спікеру курсу Іванці Терлецькій за чудову атмосферу на заняттях та корисні поради.

Кожна вправа, кожне заняття було різним, цікавим (не нудна лекція, а крута подача і що саме головне ПРАКТИКА, БАГАТО ПРАКТИКИ і це круто!)

І я можу і буду з радістю рекомендувати SFF друзям 🙈
Андрі Чеверда
Навчання на акторському курсі від SFF, як це було:

Акторський Бум - став прекрасною можливістю підкачати свої навички акторської майстерності, познайомитись з новими людьми та пережити нові емоції.

Ця любов народилась ще на заняттях в модельній школі SFF, де «акторське» - була частиною навчальної програми. Там і відбулось знайомство з Іванкою - наш педагог по акторській грі. Звісно, що я не буду писати, яка вона талановита, харизматична, добра, людяна, професійна… Упс, написав 😋

Насправді все заслужено, людина проявила максимально круті лідерські якості, почуття гумору на висоті, на всіх заняттях завжди все було розжовано. Але не тільки викладацький склад, а і організаційний - порадував, що запровадив посеред літа курс, адже контенту в ІФ не так і багато. Дуже круте співвідношення ціна/вихлоп.

За досить доступні гроші - ви отримуєте вижимку з акторських ВНЗів і вам ще індивідуально пояснюють, якщо ви не зрозуміли.

Для себе почерпнув дуже багато знань в галузі акторського мистецтва та просто нереально круто провів весь цей час на заняттях)))

Дякую команді SFF, Love is 🔥🤌❤️