Це унікальний фотопроєкт, який демонструє красу, жіночність, внутрішню силу духу та самобутність української дівчини.
В основі фотопроєкту - поєднання сучасності й традицій, фольклорних мотивів та стильних фото.
Це можливість показати вашу красу, гордість за своє національне походження та виразити свою особистість через камеру. Ми зробимо акцент на традиційних елементах, які підкреслять вашу унікальність та привабливість.