Star Face Family - професійна модельна школа з естетичним спрямуванням в Івано-Франківську для дівчат та хлопців

Відгуки учнів, батьків та викладачів

[ ХОРОШІ СЛОВА - ХОРОШІ ЛЮДИ ]
Учні курсу 16+ років
Оксана Андрощук
курс 16+
Мене звати Оксана, і я навчаюсь у модельній школі STAR FACE FAMILY. Сюди я прийшла без цілей у житті, не впевненою та замкнутою у собі. У кінці цього місяця я завершую перший семестр навчання у цій школі, і з легкістю можу сказати, що ця школа кардинально змінила мене.

Мені вдалось подивитись на життя по іншому, а саме - по яскравому. У нашому житті немає нічого неможливого. Двері для тих, хто хоче впевнено рухатись вперед - завжди відчинені. Звісно, разом з навчанням бувають невдачі і навіть сльози. Але усі мають розуміти, що помилки у нашому житті існують якраз для того, щоб вчитись.

Я навчилась не боятись перешкод на своєму життєвому шляху та бути відкритою для всіх. Я зрозуміла, що одинакових людей на цьому світі НЕ існує, кожен по своєму унікальний та прекрасний. Star Face Family, я вдячна вам за те, що ви приймаєте усіх такими, які вони є. Ви допомагаєте людям реалізувати поставлені цілі. У вас в кімнаті для занять - так само тепло і затишно, як удома.
Соломія Мендела
курс 16+
Якщо, ви вже помітили, то у шапці особистого профілю зазначено, що я навчаюся в модельній школі @sffschool. Принаймні так думають мої друзі.

P.S. Вони помиляються, and quietly, але ще й багато чого втрачають. Я змінювала свій погляд на життя. Тому одним з неочікуваних рішень, це навчання для себе (не всі зрозуміють). Так ось, я не дуже впевнено, але втілила задум в реальність. Навчання розпочалося пару місяців тому. Саме тоді, коли наше місто, а особливо навчання поверталося у звичайний ритм життя (признаюся, що для мене це було святом).

Яке моє перше враження? Моє перше враження, це Mr.Robin (саме той, хто вміє змінити настрій на краще, та влаштувати в офісі справжню фан-зустріч). Він теж є тією частинкою команди людей, які не лише навчають нас, але й мотивують. Отже, повернемося до початку. Після напруженого навчального тижня, ця так звана модельна школа ставала для мене ще одним місцем для саморозвитку. Там існує атмосфера, яка стає поштовхом до великих змін, і навіть звершень.
Юлія Волошин
курс 16+
Я навчаюсь в школі SFF з лютого 2021р. За цей період часу отримала багато нового досвіду. З впевненістю та гордістю можу сказати, що це дуже крута та сучасна модельна школа. Викладачі надзвичайно щирі та позитивні, заняття завжди змістовні та по-своєму особливі, кожне з яких дарували різні емоції та масу задоволення. А ще SFF - це багато нових знайомств, а нові знайомства - це завжди цікаво. Мене охоплює гордість і, звичайно ж, радість, бо я частинка цієї великої сім'ї.
Ірин Сахній
курс 16+
Думка про навчання у «Star Face Family» була спонтанною. Проте виявилася дуже цікавою та досить корисною. Для мене це була можливість позбутися УСІХ комплексів які мають більшості людей і я у тому числі. Невпевненість у собі , несприйняття себе без масок та «фотошопу» не давало можливості рухатися вперед та розвиватися як особистість. Моє життя усе більше наповнювалося сірими буднями без жодних емоцій. Ніщо не викликало зацікавленості і руки просто опускалися.

Тому без вагань я вирішила скористатися цією можливістю і зробити перший крок до життя без комплексів , сповненого емоцій, незабутніми враженнями та хорошими людьми. І ось, вже як 3 місяці я є частинкою великої Star Face Family, яка навчила мене посміхатися, вірити у себе та привела у моє життя так багато чудових людей. Переступивши поріг SFF, поринаєш в атмосферу шаленого ритму і водночас затишку рідного дому. Я вдячна @starfacefamily за мотивацію та можливість всебічно розвиватися і за те, що приймають до себе настільки чудових людей.
Інна-Марія Луцак
курс 16+ / 2 потік #sffschool
Я є ученицею модельної школи Star Face Family і кажу це з гордістю, бо вона робить вплив на людей, що мені надзвичайно подобається. В цій школі все продумано до дрібниць: від елегантних предметів інтер'єру до навчальної програми. Це своєрідний центр краси, який надихає, мотивує і сюди хочеться повернутися неодноразово.

За достатньо короткий час я познайомилася з неймовірними людьми, які змінили моє життя. Я хочу подякувати викладацькому складу , менеджерам, нашому директору і стилісту за те, що Ви є. Адже кожен з Вас професіонал своєї справи і вкладає в нас свою душу. Кожного разу я з нетерпінням чекаю занять, щоб зустріти вже таких рідних для мене людей, які роблять мій настрій.

Якщо ти хочеш знайти нові і цікаві знайомства, оточити себе красою, всебічно розвиватись і ставати найкращою версією себе, то ставай частинкою нашої дружньої сім'ї, яка допоможе тобі в цьому. Я з впевненістю рекомендую Star Face Family — це місце щасливих і успішних людей!!!
Владислава Долинська
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Завжди приємно ставати на крок ближчою до своїх мрій, приємно отримувати задоволення від того, що робиш, від людей поруч. Модельна школа SFF school стала для мене своєрідним натхненням і місцем сили. Оточити себе людьми, які мотивують і спонукають бути кращою - було дуже правильним рішенням. Навчання ще не закінчилося, а я вже безмежно вдячна за ті знання, досвід і нові знайомства. Я змінилася, стала обізнанішою і впевненішою в собі і своїх силах, а такі люди, зазвичай, завжди досягають своїх цілей. SFF - це найкраще, що зі мною сталося за 2020 рік.
Ірина Огієнко
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Хочу почати з того, що я вагалась, чи потрібно мені взагалі проходити курс в цій школі, та зробивши вибір на користь SFF school — жодного разу не пошкодувала. Вирішальним моментом стало те, що знання отримані тут знадобляться не лише у модельному бізнесі, а й у повсякденному житті! Хіба ж це не чудово?

Так про що ж це я? Уроки уроками, та й всередині багато чого змінилось, для прикладу — ти починаєш дивитись на себе та й на оточуючих через зовсім іншу призму; починаючи з першого ж заняття до мене навідалось усвідомлення того, що якою б ти не була, неважливо яка специфіка зовнішності тобі притаманна, скільки тобі років та який в тебе розріз очей, ти — прекрасна! (Мало того, це ще й може стати твоєю родзинкою). От, власне кажучи, з вищенаписаного можна зробити висновок, що окрім всієї практичної користі у SFF school ще й прокачується корисний навик — любити та приймати себе.

А люди? Люди, котрі мене там оточували — це суцільне натхнення, це шалена енергетика з котрою взаємодіяти — одне лише задоволення. Неважливо, що віковий діапазон в деяких моментах зазнавав значних коливань, ми все рівно вийшли з дверей школи якщо не друзями , то, принаймі, хорошими товаришами.

Це була коротка ода моїй групі, та тепер у нас вишенька на тортику — викладачі. Сказати, що вони майстри своєї справи — нічого не сказати, адже кожен з них настільки унікальний та цікавий, настільки харизматичний та відданий своїй справі, що не почерпнути чогось із проведених занять просто неможливо! Те ж саме стосується організаторів. Просто хочу подякувати за те, що подарували можливість стати частинкою цього прекрасного проекту.
Софія Дубінська
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Йдучи на перше занятття у Star Face Family я не знала що мене очікує, я переживала яка група, які викладачі, чи мені сподобається, але зараз пройшовши курс я точно можу сказати: ця школа робить неймовірний настрій.

Як би це не звучало, але якою стомленою я б не була, але на занняття у школі в мене завжди є сили. Хороші люди які тебе зустрічають і проводять тебе з посмішкою. Нові знайомства, які подарувала школа - безцінні.
Віолетта Горбова
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Щиро рекомендую школу "Star Face Family", адже це прекрасний вибір для тих, хто прагне вдосконалюватися і розвиватися. Цікаві та веселі заняття, приємний колектив і атмосфера, сюди ніби притягує. SFF в моєму сердечку.
Квітослава Белей
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Завдяки Star Face Family school я позбулася комплексів перед камерою, познайомилася з крутими людьми. Викладачі є професіоналами своєї справи, вони надихали мене, і завдяки цьому я почала ще більше працювати над собою. Кожне заняття приносило мені велике задоволення, тому я рекомендую цю школу всім, хто хоче розвиватися і дізнаватися більше!
Христина Ткач
курс 16+ / 1 потік #sffschool
Star Face Family school одне з гайкращих місць де я побувала. Окрім цікавих та корисних занять тут ще й панує дружня атмосфера. Щиро рекомендую, ви точно не пошкодуєте.
Яна Воліцька
1 потік курсу 16+ в модельній школі Star Face Family
Владислава Долинська
1 потік курсу 16+ в модельній школі Star Face Family
Іра Огієнко
1 потік курсу 16+ в модельній школі Star Face Family
Христина Ткач
1 потік курсу 16+ в модельній школі Star Face Family
[ ХОРОШІ СЛОВА - ХОРОШІ ЛЮДИ ]
Батьки учнів
Лілія Готра
Всім привіт! Хочу поділитися приємними враженнями та незабутніми історіями, які подарув нам цього літа літній табір Star Face Family .Особливо вдячні викладачам, які навчили доньку бути справжньою юною леді. Стилістика, фотопозування, хореографія - це те, що потрібно кожній дівчині. Завдяки повсякденному піднесенню ми відчули себе юними зірками .
Любов Савуляк
Моя донька відвідала дитячий табір Star Face Family в липні цього року. Задоволена, відкрила для себе багато цікавого і нового. Змінила ставлення до себе, підвищила самооцінку. Тут вчать доглядати за собою, як правильно підбирати одяг, харчуватися, позувати перед камерою, займаються йогою, танцями, тощо. Хочу подякувати колективу за організацію проведення табору.
Марія Братусь
Надзвичайно задоволені sffschool. Вчителі професіонали своєї справи, мають індивідуальний підхід до кожної дитини. Мої дівчатка, кожного разу з нетерпінням чекають на заняття в sffschool тому що кожного разу дізнаються щось нове і цікаве. Це чудова школа для розвитку і самовдосконалення особистості ❤️❤️❤️
Оксана Гринишин
Дівчатам все сподобалося. Іринці найбільше - акторська майстерність. Марічці - дефіле. Це був корисний досвід для обох. Цікаві знайомства, нові друзі. Для мене будь-яке навчання це круто. А особливо в такій школі, як ваша. Успіху і процвітання вам і побільше учнів!
[ ХОРОШІ СЛОВА - ХОРОШІ ЛЮДИ ]
Учні курсу 8+ років
Гложик Злата
6 потік SFF school
Навчаюсь у SFF від квітня і за цей час я багато чого навчилась робити, особливо вміло позувати на камеру та підбирати собі одяг і стиль. Крім цього я познайомилась з новими людьми, які оточують мене у цій школі. При першій зустрічі з нашою групкою я не уявляла, що це буде так класно. В першу чергу нас зустрічав Робін зі своїми емоціями та обіймами ✨🙈

Після закінчення 1-потоку мені дуже захотілось навчатись у літньому таборі, який мені дуже сподобався і я хочу ще раз пережити ці події ✨

- зйомка на тенісному корті
- вечірка в стилі 90-х
- уроки з професіоналами своєї справи 😉

В мене вже було 2 зйомки, які мені дуже запали у сердечко - оброблені фото та емоції при позуванні на камеру це окрема любов 💔🍿 Лекції які ведуть викладачі дуже корисні та класні. Ми багато чого запам'ятовуємо та відкладаємо інформацію собі 🥭

Особисто я рекомендую SFF усім тим, хто зараз перечитує відгуки до останнього✨
Катя Кравченко
3 потік SFF school
Привіт, хочу поділитися своїми враженнями про навчання у Star Face Family model school. За п'ять місяців це місце стало для мене таким рідним і звичним.

Всі заняття надзвичайно цікаві та пізнавальні. Викладачі привітні, колектив дружній, я знайшла нових друзів. Відчуваю себе щасливою, що стала маленькою частинкою сім'ї #starfacefamily.
Христина Гавриленко
4 потік SFF school
Хочу поділитися своїми враженнями та досвідом навчання у SFF school. Моє навчання триває тут лише місяць, та за цей час я отримала море позитиву і корисних знань. Привітні та щирі викладачі, хороший колектив. За цей час я знайшла багато друзів. Дякую SFF school, за те, що відкриваєте нові можливості і знання.
Наталія Храпчинська
Привіт, мене звати Наталія. Мені-14. Я довгий час не могла знайти класну модельну школу, тому мене зацікавила реклама star face family в інстаграмі. Я без роздумів записалася на пробне заняття. Воно мені дуже сподобалося, тому я вирішила продовжити навчання тут. Неймовірна атмосфера, цікаві заняття, компетентні викладачі-це все об'єднала в собі модельна школа star face family.
Даша Шахова
Привіт, мене звати Дарія і мені 13. Мені дуже подобається навчання в модельній школі Star Face Family. Тут дуже легка, невимушена атмосфера. На заняттях я дізналась багато нового та цікавого.Добрий, веселий колектив і викладачі. Тут я знайшла нові знайомства.
Анна Лозінська
Якось я прийшла на пробне заняття в SFF School. Після заняття в мене переповнювали емоції та бажання творити. Нові знайомства, розвиток, вдосконалення себе - це все Star Face Family. Мені Подобаються абсолютно всі занятьтя кожне з них особлива по-своєму. Викладачі дуже цікаво і зрозуміло пояснюють. Загальна атмосфера школи це крута магія, яка переповнює тебе з середини!!!
Яна Оленчук
3 потік SFF school
Привіт, мене звати Яна і мені 11. Я обожнюю співати, танцювати, ходити на гімнастику, та найбільше мені подобається відвідувати модельну школу SFF. На кожне заняття я йду, як на свято. Якщо йдучи на заняття я без настрою, то в школі одразу він покращується. Там особлива атмосфера.
Також в Star Face Family дружня команда незалежно від віку вона завжди підтримає. А ще хочу вам розповісти про прекрасного песика Робіна, який також завжди підніме настрій. Якщо ти хочеш класні уроки для моделей скоріш подавай заявку на їхньому сайті! З любов'ю Яна.
Ілона Мачошак
Одного разу я записалася на пробний урок в SFF model school мені дуже сподобалося тому що тут цікаві заняття, класні викладачі та менеджер Вікторія, завжди питається як пройшов урок. І в той день мене запитали чи я буду ходити, я навіть не думала і сказала так тому що з першого погляду зрозуміло що це підходить мені.

Мені дуже сподобалась перша зйомка та я чекаю з нетерпінням наступних. Мої найкращі заняття - всі, просто вони цікаві, а викладачі класні.

В мене немає негативних думок про школу є тільки позитивні. Я з нетерпінням чекаю ще зйомок креативних та веселих як завжди. Та я за 4 місяця навчилася багато чого.
Базарко Валентина
4 потік SFF school
Мені дуже подобається SFF SCHOOL. Я в захваті від такого професійного навчання, воно подарувало мені багато позитивних емоцій і можливостей. Викладачі дуже привітні та енергійні.
Каріна Бас
2 потік SFF school
Привіт, хочу розказати про навчання у Star Face Family model school:) За весь час я навчилася багато чого наприклад: приймати себе такою як я є. Тепер я маю нові знайомства, чому дуже рада. Вчуся тут тільки з усмішкою, дуже привітні спікери. Це місце таке рідне, завжди чудова атмосфера. Я ні на хвилину не пошкодувала, що прийшла сюди. Почуваю себе надзвичайно комфортно тут і знаю що мене чекають.
Косило Валерія
4 потік SFF school
Хочу висловити слова подяки команді та партнерам SFF SCHOOL за першу професійну зйомку! Дякую за неймовірно чудові фото! За гарний день і море позитивних емоцій, за те, що даєте діткам можливість розвиватися та проявити себе! Бажаю вам нових ідей і терпіння!)
Соломія Саїв
1 потік SFF school
Хотіла б замовити і від себе кілька хороших слів про модельну школу Star Face Family. Тут приємна атмосфера і працюють тільки справжні професіонали своєї справи. Також у SFF model school я навчилася багато чого, і це стало в пригоді не тільки у моделінгу, а й в звичайному житті.
Юлія Авраменко
4 потік SFF school
Star Face Family school – відкриття нової себе, новий досвід, знайомства, нові знання, впевненість у собі і найголовніше - незабутні емоції. З першого дня мені одразу все сподобалось, весела,позитивна, професійна та щира команда. Я дуже рада, що в нашому місті є така школа. Рекомендую усім спробувати модельну школу SFF. Не пошкодуєте!
Олександр Куць
1 потік SFF school
З перших днів навчання у модельній школі Star Face family я відчув високий рівень професіоналізму, доброзичливість та високі організаторські здібності спікерів. Заняття мене не тільки зацікавили, а й дали мотивацію для розвитку та самовдосконалення. В модельній школі в мене з'явилося багато цікавих та креативних друзів, з якими класно працювати та спілкуватися. Атмосфера доброзичливості та професіоналізму відкинула всі мої побоювання брати участь в проекті. Саме тому я рекомендую всім хто хоче розвиватися та познайомитись з цікавими людьми навчатись у SFF model school. Можливо ви і не потрапите на обкладинку модних журналів, але багаж знань та вмінь, які ви отримаєте на заняттях стануть вам у пригоді!
Макар Дайнега
Дякую Star Face Family та всім, хто був задіяний до організації SFS kids за вашу працю з дітками. Найбільше я переживала, щоб перше враження від участі у Макара не було розчаруванням. Але з уст дитини я почула слова задоволення і бажання приймати участь ще і ще. Тому ми готові до співпраці та успіхів вам у подальшій діяльності.
Аліса Людера
Все було дуже гарно! Ви робите надзвичайно велику роботу. Дякую кожному з членів оргкомітету! Окреме дякую хореографу Анічці! Вона виявляла багато уваги і терпіння до дітей. Номінації, не такі важливі, як та хороша і тепла атмосфера на дитячому бестейджі. Дякую за увагу до кожної дитини. Вам всього найкращого! Розвитку та нових крутих сезонів.
Анна Павлюк
3 потік SFF school
В модельній школі Star Face Family з першого дня навчання мені одразу дуже сподобалося. Я відчула професіоналізм та щирість спікерів. Для мене навчання в SFF school стало цікавим та захоплюючим досвідом. Я навчилась багато нових і незвичайних речей. Тому, якщо хочете мати такий досвід, тоді SFF school - саме для Вас.
Каріна Сенчак
3 потік SFF school
Хочу сказати декілька слів про свою улюблену школу Star Face Family - це прекрасна можливість, щоб розвиватися, ставати кращою версією себе. В цій школі я не тільки навчилась чогось нового, а ще знайшла хороших друзів. Я всім дуже рекомендую відвідувати цю школу.
Софія Бойців
3 потік SFF school
В модельній школі з естетичним спрямуванням SFF school дуже круто, весело, цікаво і мега позитивно. Тут я навчилась висловлювати свою думку, не боятися спілкуватися в компанії. Тому обов'язково рекомендую спробувати!!!
Аліна Рудько
3 потік SFF school
Нові знайомства, знання, море емоцій, бажання дізнаватися про нове - це все я отримала у модельній школі Star Face Family. Дякую спікерам і модельній школі Star Face Family за професіоналізм у своїй справі.
Галина Гривнак (мама учениці)
мама учениці 4 потоку, групи 5-10 років в модельній школі Star Face Family
Тамара Канцер
3 потік курсу 5-15 років в модельній школі Star Face Family
[ ХОРОШІ СЛОВА - ХОРОШІ ЛЮДИ ]
Викладачі Star Face Family
Оля Галушка
Персональний та fashion-стиліст
Я працюю з модельною школою SFF school від початку її заснування, ділитися знаннями напрацьованими за роки роботи з учнями дуже цінно для мене, тимбільше в такому дружньому та комфортному середовищі.

Це значно більше, аніж навчання та лекції - це ті безцінні занння які отримують учні від експертів у своїх сферах. Я бачу як вони здружуються між собою, як горять їхні очі після кожного заняття та якими натхненими вони проходять. Це дуже потрібний фундамент для кожної дитини.
Оля Сурескіна
Професійна модель, викладач з фотопозування
Цього року приєдналась до команди школи Star Face Family. Одразу відчула себе у колі сім'ї, де тобі йдуть на допомогу, підтримують, надають найкращі умови для викладання та розвитку.

З перших занять, ми з дітками та підлітками знайшли спільну мову. На заняттях з позування потрібно проявити сміливість, не боятись показатись смішним, при цьому бути самокритичним, щоб вірно оцінювати себе зі сторони і з цим усім на заняттях ми впевнено справляємось. Розвиваємо вміння позувати на камеру, вивчаємо свої виграшні пози та вчимось любити своє відображення в дзеркалі, навіть, якщо це позування strange 😄 учні зрозуміють.

Заняття проходять настільки насичено і цікаво, що ми частенько затримуємось довше. А команда з керівництва та інших викладачів підтримує усіма силами. Завдяки цим факторам працювати з SFF неймовірно цікаво та легко!
Оксана Баранецька
Викладач з ораторського мистецтва
Сучасна людина, уже не може без саморозвитку.

Діткам та дорослим які навчаються у star face family справді поталанило! Це явно більше ніж школа з естетичним спрямуванням. Це знання та навички які допоможуть максимально реалізувати потенціал учнів у майбутньому. Комфортно та легко працювати у колективі та учнями SFF. Оскільки знаходишся з людьми на одній хвилі.
Іванка Терлецька
Професійна актриса
Я приєдналась до Star Face Family зовсім недавно, але уже стала частинкою сім'ї! Описую їх саме цим словом, тому, що тут дуже тепло і затишно!

Кожного дня учнів та викладачів зустрічає усміхнена Вікторія та зірка колективу Робін! Усю закадрову роботу виконує менеджер Христина і звісно батько цієї сім'ї Олександр, який взяв на себе відповідальність за розвиток кожної дитини! Тому відвідуючи школу, ви не тільки отримуєте знання та навички, а й знайдете собі справжніх друзів!
Антоніна Пилявська
Викладачка дефіде та хореографії
Я працюю з Star Face Family вже біля 5 років і я неймовірно вражена, наскільки організованими та професійними можна бути. Засновники та колектив - зроблять все, щоб вам було комфортно. Приємна атмосфера, уважність до кожного учня, бездоганний сервіс та цінні знання - це те, що отримує кожен. Дякую вам!
Євгенія Чмихова
Викладачка розвитку особистості (психологія)
Прекрасний і дружній колектив та атмосфера, що відчуваються «з порогу». Комфортне розташування в центральній частині міста. Заняття проходять з різних сфер, тому тут точно відбувається різнобічний розвиток кожної дитини і підлітка. Я б рекомендувала, щоб кожна дівчинка перед своїм знайомством зі світом моди і краси, відвідала цю школу.
Марта Паранюк
Викладач курсів макіяжу
Модельна школа Star Face Family - це не просто платформа для розвитку та вдосконалення) Для мене це справжня сім'я в якій панує дружня атмосфера, комфорт та затишок. Працючи викладачем з початку заснування школи, бачу як учні з цікавістю відвідують заняття, знаходять нові знайомства і як горять їхні оченята . Різноманітні заняття та професіоналізм викладачів допомагають кожному учневі розвинутись, пізнати себе, побороти внутрішні страхи і отримати цінні знання. Найкраще місце для вдосконалення себе! Щаслива бути частиною великої сім'ї.
Христина Викалюк
Викладачка ораторської майстерності
Star Face Family school - це справді сім'я для дітей, які туди приходять. Всі дисципліни дуже пригодяться випускникам школи, адже викладачі професійно та доступно подають інформацію, яка потрібна саме для життя! Не тільки пізнавально, але й весело, дружньо, комфортно та затишно!
Анна Попова
Викладачка фото- та відеопозування і основ модельного бізнесу
Работаю в SFF School пару месяцев, за это время поняла, что коллектив очень дружный, очень приятные люди находятся в нем. Обучают многим интересным дисциплинам, которые будут полезны в будущем. Очень рада что попала именно в такой коллектив.
Юлія Данилюк
Викладачка етикету та хороших манер
Наближаються Новорічні та Різдвяні свята! І один з найкращих подарунків, який я могла отримати і подарувати собі - це викладання у школі Star Face Family!

Мені направду легко захоплюватись професіоналізмом цієї команди! Я закохалась у всіх учнів, які вражали мене своїми талантами, своєю свідомістю і глибиною! Це прекрасний досвід і втілення моєї мрії - передачі знань та інструментів з етикету, які точно стануть у пригоді для юних паняночок та джентельменів!

Щиро дякую за цей казковий рік, друзі! Натхнення на нові звершення і ще більше крутих результатів за якими так цікаво спостерігати! Ви круті! Ну а на зустріч з новими учнями та ученицями на заняттях з етикету чекатиму у новому захоплюючому році!
Юлія Кисляк
Штатний фотограф SFF model school
Тут багато натхнення та естетичного задоволення від професіоналів своєї справи, які працюють з Вами. Не пожалієте про свій вибір - однозначно!