STAR FACE FAMILY

[ SINCE 2013 ]
Відкритий набір для дівчаток та хлопчиків від 5 до 8 років. Початок навчання у жовтні. Кількість місць обмежена.

розвивайтеся всебічно з дитинства

+
+
ВАЖЛИВО ЗНАТИ ВСІМ БАТЬКАМ
Якщо ваша дитина:
 • хоче весело і продуктивно проводити час, але не знає як;
 • панічно боїться публічних виступів, виходити до дошки або на сцену;
 • розсіяна, дратівлива, запальна;
 • страждає від зажимів в тілі;
 • сутулиться при ходьбі;
 • не вміє підібрати собі одяг;
 • не вміє відстоювати або презентувати себе;
 • мріє про яскраве та насичене життя;
 • хоче бути популярною;
 • не вміє спілкуватися, вибудовувати контакти і відносини...

Тоді вам негайно в SFF!
Для чого ми займаємось навчанням дітей? Ціль SFF School:
До нас приходять хлопці і дівчата з бажанням розкрити свій потенціал, стати впевненими, відкрити свою внутрішню красу, знайти нових друзів чи зрозуміти в якому напрямку розвиватися в майбутньому. Багато хто соромиться і боїться бути собою, фотографуватись, спілкуватися з іншими. Але вже через місяць-два в учнів з'являються помітні успіхи, і від комплексів не залишається і сліду.

Ми поставили питання − як SFF може допомогти в таких ситуаціях?

Відповідь проста − треба з раннього віку навчати дітей основам дефіле, етикету, навичкам комунікації, стилістики, частіше позувати перед камерою. Поступово, привчаючи до регулярних занять в дружньому колективі, орієнтувати їх на успіх! Так сформується самодостатня, всесторонньо розвинена особистість.
Базові навики щасливого життя:
День за днем ваша дитина вчиться:

 • володіти тілом, бути розкутою;
 • любові до себе, контакту зі своїми емоціями;
 • розвитку і відкриття своєї особистості;
 • впевненості в собі;
 • подолання блоків, страхів;
 • вмінню спілкуватися, будувати відносини і працювати в команді.
Що дає Star Face Family school дітям та підліткам?
З нами ваша дитина:

 • розвиває уяву і фантазію;
 • вчиться правильно і красиво говорити;
 • відчуває себе впевнено;
 • покращує свою хольбу і поставу;
 • весело і корисно проводить час!
[ ВСІ ЗАНЯТТЯ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ ВКЛЮЧЕНІ У ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ]
ПРОГРАМА НАВЧАННЯ
Старт навчання
Навчання розпочинається у жовтні 2021 року (канікули влітку та взимку)
4 рівні навчання
Курс складається з 4 рівнів навчання. Програма побудована за принципом від меншого до більшого. Один рівень триває 4-5 міс. і кожен наступний включає нові предмети та поглиблення знань
11 предметів в курсі
Підібрані до вимог сучасного світу, знання з яких допоможуть соціалізуватися та адаптуватися до умов реального життя. З описом занять та викладачами, ви можете ознайомитися нижче
2 рази в тиждень
Заняття тривають півтори години та проходять у зручний час в центрі міста
Персоналізована програма
Авторська програма навчання складена викладачами та підлаштована під вікову категорію 5-8 років
Офіційний диплом
Після курсу, кожен учень отримує диплом, який підтверджує проходження програми
Професійне дефіле
Вміння правильно і красиво рухатися є одним із базових професійних навичок не тільки моделі (дівчини чи хлопця), але й будь-якої успішної, сучасної людини, тому йому приділено особливу увагу в програмі навчання у нашій модельній школі. Учні вчаться красиво ходити, рівно тримати спину, рухатися з грацією, так щоб кожен рух був естетично правильним – це стане в нагоді не лише в роботі, але й в житті.
Розвиток особистості (психологія)
Модельна школа турбується про розвиток особистості кожного її учня, а тому на заняттях для дітей та підлітків з розвитку особистості особлива увага приділяється саморозвитку: прийняття і розуміння себе і своїх почуттів, емоцій, раціонального сприйняття зовнішніх обставин і факторів та логічного прийняття рішень.
Стилістика
Професійний стиліст розкаже про те як знайти свій унікальний стиль, визначати тип фігури і навчить як правильно з ним працювати, на МК ми поговоримо про тренди, поділимось лайфхаками як скласти лук за 2 хвилини, поговоримо про розумний шопінг, про те як підбирати аксесуари, а також як виглядати стильно та актуально.
Акторська майстерність
Акторська майстерність - це ключ до подолання невпевненості в собі, боязні публічних виступів та розвиток свого потенціалу! Заняття для учнів школи відкриють перед ними можливість подолати свої психологічні комплекси, навчитися акторському ремеслу, вмінню створювати образи, мистецтву перевтілення та акторській імпровізації!
Ораторське мистецтво
Вміння виступати публічно є надзвичайно корисною навичкою і так вважалося у всі часи та у всіх напрямках. Люди, які володіють цими навичками завжди будуть потрібними, вони виділяються серед інших та з легкістю можуть знайти своє місце в суспільстві, адже дані вміння значно впливають на інтелектуальний розвиток особистості.
Англійська для дітей
Ми обираємо кращі навчальні програми для дітей, щоб уроки англійської мови були природними та легкими. Ваша дитина має унікальну можливість вивчати базову англійську мову природним шляхом – через ігри, забави, співи, танці і малювання.
Художній клас
В результаті проведеного часу на заняттях з малювання дитина навчиться не боятися фантазувати, знаходити реалізацію своїй творчій уяві, вдосконалювати дрібну моторику рук, навчиться вільно висловлювати свої думки, поважати свої творчі роботи та працювати спільно над цікавими проектами.
Етикет та хороші манери
Елегантність манер! Як їх набути? Стиль життя + особистий стиль. Мистецтво публічних виступів. Психологія взаємовідносин (ділові відносини за етикетом). Дрес-код. Столовий етикет.
хореографія
Граційні гімнастичні вправи та базові елементи танцю, чудове поєднання, разом із сучасною музикою, що розвиває глибоку особистість. Хореографія для того, щоб найкращим способом відкрити творчу індивідуальність у людині. Хореографія дозволяє відчути своє тіло і виробляє вміння керувати ним.
ФОТОПОЗУВАННЯ
Стан невпевненості при роботі людини з камерою – природний. Ми навчимо, як поводити себе невимушено, коли на тебе спрямована камера, адже це непросто, як здається на перший погляд. Робота з камерою – навичка, якою повинна володіти не лише кожна модель, але й будь-яка сучасна людина. На заняттях також ми вивчимо головне про каталожні, іміджеві та інші вили зйомок, дізнаємось про ракурси для різних стилів зйомок.
Професійні фотозйомки
Під час курсу ми організуємо для тебе професійні фотозйомки з командою професіоналів, в яку залучені: фотограф, візажист, стиліст та асистенти, а готовими фото ти зможеш поповнити, або почати створювати своє портфоліо. З головою залучимо тебе в організаційний процес, щоб ти на власному досвіді відчула (-в) всю його красу.
ОБЕРІТЬ СВІЙ КУРС
[ КОЖЕН УЧЕНЬ МОДЕЛЬНОЇ ШКОЛИ STAR FACE FAMILY ОТРИМУЄ ЖИТТЄВО НЕОБХІДНИЙ ДОСВІД ]
ДІТИ, ЯКІ ЗАКІНЧИЛИ НАВЧАННЯ У НАС
Соціалізовані
Період від 5 до 7 років ідеальний для досліджень власних емоцій дитини, побудови стосунків між однолітками та дорослими та вивченням емпатії, що стає ресурсом для наступного етапу розвитку і взаємин із соціумом
Впевнені в собі
Відвідуючи Star Face Family, дитина стає розкутою і позбавляється від сором'язливості. Ми не критикуємо, а заохочуємо цікавість до нових знань
Дисципліновані
95% дітей у віці до 5 років здебільшого не кажуть правду батькам, бо не усвідомлюють повністю різницю між поганим і хорошим. Завдяки заняттям діти стають більш дисциплінованими
Артистичні
Заняття з акторської майстерністі та ораторського мистецтва допоможуть подолати страх спілкування у широкому колі однолітків та дорослих і зроблять мову дитини більш яскравою і виразною
З відчуттям смаку та стилю
Дитина дізнається про модні тренди, тенденції. Вчиться правильно формувати свій гардероб і стильно одягатися.
[ НАВЧАЙТЕСЯ З НАМИ - ОТРИМУЙТЕ ЕКСКЛЮЗИВНІ БОНУСИ ]
З НАМИ ВИГІДНО
Бренд-пак
Учні отримують бренд-пак, в який входить: футболка, блокнот, ручка і авторські стікери. Не потрібно додатково доплачувати за них, ми хочемо, щоб юні моделі SFF завжди мали згадку про бренд.
Обстеження зору
Ми надаємо нашим учням подарункову карту, яка дає право на знижку 15% на апаратне лікування зору в Оптиці твого міста. Також кожна дитина може пройти безкоштовне обстеження зору на одному із занять.
Подарунковий бокс
Дарувати подарунки завжди приємніше, ніж отримувати, тому всі дітки отримують від нас бокс наповнений крутими презентами від наших партнерів.
Fashion-фотосесія
Під час курсу ми організовуємо фотозйомки з командою професіоналів, в яку залучені: фотографи, візажист, стиліст та асистенти. Одна з таких неймовірних зйомок буде безкоштовною.
Портфоліо
Модельне портфоліо (book) - це набір професійних фотографій, які відображають зовнішні дані моделі, її типаж. Воно робиться за певними правилами і складається з різних фото в стилі fashion і beauty, рекламних зйомок. В кінці курсу, якщо дитина брала участь не менше ніж у 4 зйомках - ми підготуємо її портфоліо.
Знижка на обстеженння
Екслюзивно для учнів школи діє знижка на обстеження в медичному центрі Доктор Царук. Деталі повідомить менеджер після реєстрації.
[ НАШІ ВИКЛАДАЧІ - ПРОФЕСІОНАЛИ, ВЛАСНИКИ ВІДОМИХ БРЕНДІВ, ЯКІ ВОЛОДІЮТЬ ПРИКЛАДНИМИ ЗНАННЯМИ У КЛЮЧОВИХ СФЕРАХ, НА КУРСІ ПОДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ ТА РЕАЛІЗУЮТЬ ТВІЙ ПОТЕНЦІАЛ ]
КОМАНДА ТА ВИКЛАДАЧІ
Олександр Грабовський
Засновник та керівник групи брендів Star Face Family. Голова правління ГО "Покоління без обмежень", засновник та власник брендів "Star Face Family" і "Star Face of the Season".
Вікторія Викирчук
Операційний менеджер Star Face Family model school та член ГО "Покоління без обмежень".
Христина Бортейчук
Проектний менеджер Star Face Family model school.
Оля Галушка
Персональний та fashion-стиліст. Член правління ГО "Покоління без обмежень", персональний та fashion стиліст та офіційний стиліст брендів "Star Face Family" і "Star Face of the Season".
Антоніна Пилявська
Постановник дефіле та хореограф. Співзасновниця та педагог "SoloWay Dance Centre", танцівниця, постановник дефіле та конкурсів краси.
Сергій Кормаков
Професійний викладач перукарського мистецтва, головний шеф-технолог іспанського бренду LAKME в Україні, керуючий мережі салонів «Фламінго» та засновник міжнародного бюті форуму "Molfar".
Ілона Пукач
Практикуючий психолог-консультант у методі позитивної психотерапії. Понад 60 годин власної психотерапії та закінчена вища медична освіта.
Юлія Кисляк
Штатний фотограф Star Face Family model school. Комерційний фотограф, ретушер, експерт в портретних та street-style зйомках, а також організатор стилізованих зйомок.
Владислав Білокур
Штатний фотограф Star Face Family model school. Рекламний фотограф та ретушер з професійним стажем більше 5 років, та більше як 1 000 зйомок за спиною.
Галина Філіпова
Викладачка з самопрезентації на радіо і телебаченні. Заслужена журналістка України редакторка програм Івано-Франківського TV Галичина.
Марта Паранюк
Візаж та викладач курсів макіяжу. Член ГО "Покоління без обмежень", професійний візажист та викладач курсів макіяжу.
Євгенія Чмихова
Викладач з розвиток особистості (психологія). Сертифікований спеціаліст по роботі з дітьми, штатний викладач занять з розвитку особистості.
Анна Попова
Професійна модель з досвідом роботи за кордоном, починаючи з 2011 року. Працювала в таких країнах, як: Китай, Японія, Туреччина і Ліван.
Юлія Данилюк
Викладач манер та етикету. Викладач англійської мови Університету Короля Данила. Магістр публічного управління УКУ. Керівник ГО «Інститут європейського міста».
Оксана Баранецька
Викладач ораторського мистецтва. Ведуча, церемоніймейстер та професійний актор озвучування рекламних роликів. Фіналістка «Міс Україна Всесвіт», 2 віце міс «Княгиня України».
Іванна Терлецька
Викладач акторської майстерності. Професійна актриса з досвідом роботи 7 років. Працювала в Івано-Франківську драмтеатрі ім. Івана Франка.
Людмила Тихоход
Психолог, психотерапевт (у напрямках гештальт-, арт-терапія). Працює з темами самооцінки, прийняття себе, харчових розладів та ін. Допомагає налагодити контакт з собою, іншими та світом. Приватна практика з 2013 року.
Анастасія Боднар
Професійне дефіле / хореографія. Танцівник-хореограф "SoloWay Dance Centre". Постановник дефіле та конкурсів краси.
Оля Сурескіна
Fashion/commercial фотограф. Модель з 10ти-річним досвідом, працювала близько на 500 професійних зйомках. Коуч з позування, провела безліч майстер класів та індивідуальних занять, навчила більше 100 дівчат, як вільно почуватись перед камерою.
Ірина Попова
Професійний викладач перукарського мистецтва, колорист, технолог іспанського бренду LAKME в західній Україні.
[ Знаходимося за адресою вул. Січових-Стрільців, 23, офіс 308 з входом зі стометрівки або Січових ]
НАШ ОФІС В САМОМУ СЕРЦІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА
ПОРТФОЛІО НАШИХ УЧНІВ
Враження мами та доньки про навчання в SFF school
Марія-Емілія та Галина Гривнак
[ ХОРОШІ СЛОВА - ХОРОШІ ЛЮДИ ]
ВІДГУКИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ
Лілія Готра
мама учениці
Всім привіт! Хочу поділитися приємними враженнями та незабутніми історіями, які подарув нам цього літа літній табір Star Face Family .Особливо вдячні викладачам, які навчили доньку бути справжньою юною леді. Стилістика, фотопозування, хореографія - це те, що потрібно кожній дівчині. Завдяки повсякденному піднесенню ми відчули себе юними зірками .
Любов Савуляк
мама учениці
Моя донька відвідала дитячий табір Star Face Family в липні цього року. Задоволена, відкрила для себе багато цікавого і нового. Змінила ставлення до себе, підвищила самооцінку. Тут вчать доглядати за собою, як правильно підбирати одяг, харчуватися, позувати перед камерою, займаються йогою, танцями, тощо. Хочу подякувати колективу за організацію проведення табору.
Марія Братусь
мама учениці
Надзвичайно задоволені sffschool. Вчителі професіонали своєї справи, мають індивідуальний підхід до кожної дитини. Мої дівчатка, кожного разу з нетерпінням чекають на заняття в sffschool тому що кожного разу дізнаються щось нове і цікаве. Це чудова школа для розвитку і самовдосконалення особистості ❤️❤️❤️
Оксана Гринишин
мама учениці
Дівчатам все сподобалося. Іринці найбільше - акторська майстерність. Марічці - дефіле. Це був корисний досвід для обох. Цікаві знайомства, нові друзі. Для мене будь-яке навчання це круто. А особливо в такій школі, як ваша. Успіху і процвітання вам і побільше учнів!
Ілона Мачошак
Одного разу я записалася на пробний урок в SFF model school мені дуже сподобалося тому що тут цікаві заняття, класні викладачі та менеджер Вікторія, завжди питається як пройшов урок. І в той день мене запитали чи я буду ходити, я навіть не думала і сказала так тому що з першого погляду зрозуміло що це підходить мені.

Мені дуже сподобалась перша зйомка та я чекаю з нетерпінням наступних. Мої найкращі заняття - всі, просто вони цікаві, а викладачі класні.

В мене немає негативних думок про школу є тільки позитивні. Я з нетерпінням чекаю ще зйомок креативних та веселих як завжди. Та я за 4 місяця навчилася багато чого.
Косило Валерія
Хочу висловити слова подяки команді та партнерам SFF SCHOOL за першу професійну зйомку! Дякую за неймовірно чудові фото! За гарний день і море позитивних емоцій, за те, що даєте діткам можливість розвиватися та проявити себе! Бажаю вам нових ідей і терпіння!)
Катя Кравченко
Привіт, хочу поділитися своїми враженнями про навчання у Star Face Family model school. За п'ять місяців це місце стало для мене таким рідним і звичним.

Всі заняття надзвичайно цікаві та пізнавальні. Викладачі привітні, колектив дружній, я знайшла нових друзів. Відчуваю себе щасливою, що стала маленькою частинкою сім'ї #starfacefamily.
Яна Оленчук
Привіт, мене звати Яна і мені 11. Я обожнюю співати, танцювати, ходити на гімнастику, та найбільше мені подобається відвідувати модельну школу SFF. На кожне заняття я йду, як на свято. Якщо йдучи на заняття я без настрою, то в школі одразу він покращується. Там особлива атмосфера.
Також в Star Face Family дружня команда незалежно від віку вона завжди підтримає. А ще хочу вам розповісти про прекрасного песика Робіна, який також завжди підніме настрій. Якщо ти хочеш класні уроки для моделей скоріш подавай заявку на їхньому сайті! З любов'ю Яна.
Каріна Сенчак
Хочу сказати декілька слів про свою улюблену школу Star Face Family - це прекрасна можливість, щоб розвиватися, ставати кращою версією себе. В цій школі я не тільки навчилась чогось нового, а ще знайшла хороших друзів. Я всім дуже рекомендую відвідувати цю школу.
[ НАВЧАЙТЕСЯ ДЕШЕВШЕ ]
СИСТЕМА ЛОЯЛЬНОСТІ
З другом дешевше [-10%]
Приходь на навчання з другом чи подругою та отримайте кожен 10% знижки на весь курс
Сім'я повинна бути разом [-15%]
Якщо в сім'ї двоє дітей, кожен отримує знижку на навчання 10%, а якщо дітей троє та більше, знижка на особу складає 15%
Поважаємо героїв [-10%]
Для дітей чиї батьки були, або є учасниками АТО діє знижка на весь навчальний курс у розмірі 10%
Особливі умови [-15%]
Для учнів, які втратили матір, батька або мають інвалідність, діє знижка на весь навчальний курс у розмірі 15%
ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ
• авторський бренд-пак
• fashion-фотосесія
• обстеження зору
• подарунковий бокс від партнерів
• портфоліо
• знижка на медичне обстеження

Детальніше...
* Передоплата для броні місця в групі становить не менше 50% місячного внеску (ця сума враховується в оплату за перший місяць навчання). Вартість послуг не включає комісію банків, платіжних систем та організаційних зборів.

** Оплачуйте щомісяця, або з розтермінуванням за домовленістю протягом курсу розділяючи суму на декілька платежів.
1 850 грн/міс
1 480 грн/міс
~ при оплаті після 20 вересня
Пізня реєстрація
~ 20% лише до 20 вересня
Рання реєстрація
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
Триває набір для дівчаток та хлопчиків від 5 до 8 років. Старт у жовтні. Кількість місць обмежена!
Оберіть групу, дні та години навчання
Прізвище та ім`я учня
Прізвище та ім`я матері, батька або опікуна
Номер телефону матері, батька або опікуна
Можливо вас також зацікавить акторська школа від Star Face Family?
Натискаючи на кнопку "Зареєструватися", ви погоджуєтеся з Політикою обробки даних і Договором публічної оферти
Зверніть увагу!
Очікуйте, незабаром з вами зв'яжеться менеджер. Неправильно заповнена анкета може стати причиною, чому ми не змогли зв'язатися з вами!
ХОЧУ В STAR FACE FAMILY > ХОЧУ В STAR FACE
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Як записатися в школу Star Face Family?
Щоб записатися в школу потрібно заповнити анкету на сайті https://www.sffschool.com і найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.

Після консультації ми узгодимо всі подробиці та домовимося про зустріч для співбесіди і підпишемо двосторонній договір про навчання в школі.
Для кого підійде навчання?
• для дівчаток та хлопчиків у вікових категоріях: 5-8 років
• у нас не важливі ріст та параметри, головне велике бажання розвиватися і самовдосконалюватися
• для всіх, хто прагне нових знайомств, можливостей та реалізації творчого потенціалу
В мене немає досвіду. Це проблема?
Звісно ні! В нас можна навчатися без будь-якого модельного досвіду взагалі. Абсолютно з нуля. Найголовніше для початку занять - це бажання вчитися, розвиватися і стати кращою версією себе.
Нам більше 8 років, що робити?
Це не проблема, адже у нас можна навчатися також дівчатам та хлопцям підліткового і дорослого віку. Переглянути програму.
Де будуть відбуватися заняття?
Заняття відбуватимуться в сучасному та просторому офісі центру краси та моди "Star Face Family", який знаходиться в самому серці Івано-Франківська за адресою вул. Січових Стрільців, 23, офіс 308. Контактний номер 063 063 11 33
Хто буде проводити заняття?
Заняття проводитимуть кращі викладачі, представники та власники відомих брендів, компаній і організацій, які володіють прикладними знаннями у сферах культури, спорту, краси та моди.
Який графік, скільки триває одне заняття та курс в цілому?
Кожне заняття в середньому триває 1,5 год з перервою та відбувається у другій половині дня з періодичністю 2 заняття в тиждень (всіх учнів ознайомлюють з розкладом занять завчасно). Зручний графік занять можна обрати при реєстрації.

Повний курс навчання триває 18 місяців та включає понад 100 занять

Як отримати знижку 10% - 15% на навчання?
Дуууже легко! Cкористайтеся нашою системою лояльності.
Як стати амбасадором бренду Star Face Family?
Нас цікавлять молоді люди з активною життєвою позицією, які цікавляться розвитком в сфері культури, краси та моди, а також ті, хто поділяють наші цінності. Щоб стати амбасадором Star Face Family потрібно навчатися у нас. Щосезону протягом навчання наша команда може обрати саме тебе для цієї високої та престижної позиції - амбасадор бренду Star Face Family.
Що після закінчення #sffschool?
Звісно ви отримаєте диплом про закінчення курсів, але це не все. Під час і після навчання ми надаємо пропозиції співпраці з нашими партнерами ( участь у фото- та відеозйомках, рекламних кампаніях, майстер-класах та інших подіях).

Після закінчення курсу SFF MINI діти можуть продовжити навчання в SFF School для підлітків.

Також ми будемо раді вам у нашому супутньому проєкті - іміджевому конкурсі краси та моди "Star Face of the Season" і даруємо знижку на організаційний внесок у розмірі 10%.
[ КОМПАНІЇ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ВТІЛИТИ НАШУ МІСІЮ В РЕАЛЬНІСТЬ ]
НАШІ ПАРТНЕРИ