Про Star Face Family

засновано у 2013 році
Бренд Star Face Family був створений в 2013 році і стрімко зайняв провідні позиції в Івано-Франківську. В SFF School працює команда професіоналів з великим досвідом реальної роботи в своїй сфері, завдяки чому ми забезпечуємо високий рівень підготовки.

SFF School - це більше, ніж модельна школа, це простір для розвитку особистості, якому немає аналогів в місті. Створена і відточена авторська унікальна програма навчання. Наші учні показують результат вже після першого місяця навчання. Дівчата та хлопці позбуваються комплексів, страхів, розкривають природну харизму і внутрішню красу.
ОБЕРІТЬ СВІЙ КУРС
ХОЧУ В STAR FACE FAMILY > ХОЧУ В STAR FACE
[ НАШІ ВИКЛАДАЧІ - ПРОФЕСІОНАЛИ, ВЛАСНИКИ ВІДОМИХ БРЕНДІВ, ЯКІ ВОЛОДІЮТЬ ПРИКЛАДНИМИ ЗНАННЯМИ У КЛЮЧОВИХ СФЕРАХ, НА КУРСІ ПОДІЛЯТЬСЯ ДОСВІДОМ ТА РЕАЛІЗУЮТЬ ТВІЙ ПОТЕНЦІАЛ ]
КОМАНДА ТА ВИКЛАДАЧІ
Олександр Грабовський
Засновник та керівник групи брендів Star Face Family. Голова правління ГО "Покоління без обмежень", засновник та власник брендів "Star Face Family" і "Star Face of the Season".
Христина Бортейчук
Проектний менеджер Star Face Family model school.
Оля Галушка
Персональний та fashion-стиліст. Член правління ГО "Покоління без обмежень", персональний та fashion стиліст та офіційний стиліст брендів "Star Face Family" і "Star Face of the Season".
Антоніна Пилявська
Постановник дефіле та хореограф. Співзасновниця та педагог "SoloWay Dance Centre", танцівниця, постановник дефіле та конкурсів краси.
Сергій Кормаков
Професійний викладач перукарського мистецтва, головний шеф-технолог іспанського бренду LAKME в Україні, керуючий мережі салонів «Фламінго» та засновник міжнародного бюті форуму "Molfar".
Ілона Пукач
Практикуючий психолог-консультант у методі позитивної психотерапії. Понад 60 годин власної психотерапії та закінчена вища медична освіта.
Владислав Білокур
Штатний фотограф Star Face Family model school. Рекламний фотограф та ретушер з професійним стажем більше 5 років, та більше як 1 000 зйомок за спиною.
Галина Філіпова
Викладачка з самопрезентації на радіо і телебаченні. Заслужена журналістка України редакторка програм Івано-Франківського TV Галичина.
Марта Паранюк
Візаж та викладач курсів макіяжу. Член ГО "Покоління без обмежень", професійний візажист та викладач курсів макіяжу.
Юлія Данилюк
Викладач манер та етикету. Викладач англійської мови Університету Короля Данила. Магістр публічного управління УКУ. Керівник ГО «Інститут європейського міста».
Іванна Терлецька
Викладач акторської майстерності. Професійна актриса з досвідом роботи 7 років. Працювала в Івано-Франківську драмтеатрі ім. Івана Франка.
Оля Сурескіна
Fashion/commercial фотограф. Модель з 10ти-річним досвідом, працювала близько на 500 професійних зйомках. Коуч з позування, провела безліч майстер класів та індивідуальних занять, навчила більше 100 дівчат, як вільно почуватись перед камерою.
Ірина Попова
Професійний викладач перукарського мистецтва, колорист, технолог іспанського бренду LAKME в західній Україні.
[ Знаходимося за адресою вул. Січових-Стрільців, 23, офіс 308 з входом зі стометрівки або Січових ]
НАШ ОФІС В САМОМУ СЕРЦІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА
[ НАВЧАЙТЕСЯ ДЕШЕВШЕ ]
СИСТЕМА ЛОЯЛЬНОСТІ
З другом дешевше [-10%]
Приходь на навчання з другом чи подругою та отримайте кожен 10% знижки на весь курс
Сім'я повинна бути разом [-15%]
Якщо в сім'ї двоє дітей, кожен отримує знижку на навчання 10%, а якщо дітей троє та більше, знижка на особу складає 15%
Поважаємо героїв [-10%]
Для дітей чиї батьки були, або є учасниками АТО діє знижка на весь навчальний курс у розмірі 10%
Особливі умови [-15%]
Для учнів, які втратили матір, батька або мають інвалідність, діє знижка на весь навчальний курс у розмірі 15%
ВИПАДКОВІ МОМЕНТИ З ЖИТТЯ #SFFSCHOOL
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Як записатися в школу Star Face Family?
Щоб записатися в школу потрібно заповнити анкету на сайті www.sffschool.com і найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами.

Після консультації ми узгодимо всі подробиці та домовимося про зустріч для співбесіди і підпишемо двосторонній договір про навчання в школі.
Для кого підійде навчання?
• для дівчат та хлопців у вікових категоріях: 5-7, 8-12, 13-15,16-27 років
• у нас не важливі ріст та параметри, головне велике бажання розвиватися і самовдосконалюватися
• для всіх, хто прагне нових знайомств, можливостей та реалізації творчого потенціалу
В мене немає досвіду. Це проблема?
Звісно ні! В нас можна навчатися без будь-якого модельного досвіду взагалі. Абсолютно з нуля. Найголовніше для початку занять - це бажання вчитися, розвиватися і стати кращою версією себе.
Де будуть відбуватися заняття?
Заняття відбуватимуться в сучасному та просторому офісі центру краси та моди "Star Face Family", який знаходиться в самому серці Івано-Франківська за адресою вул. Січових Стрільців, 23, офіс 308. Контактний номер 063 063 11 33
Хто буде проводити заняття?
Заняття проводитимуть кращі викладачі, представники та власники відомих брендів, компаній і організацій, які володіють прикладними знаннями у сферах культури, спорту, краси та моди.
Який графік, скільки триває одне заняття та курс в цілому?
Кожне заняття в середньому триває 1 год з перервою та відбувається у другій половині дня з періодичністю 2 заняття в тиждень (всіх учнів ознайомлюють з розкладом занять завчасно). Зручний графік занять можна обрати при реєстрації.

Повний курс навчання триває від 9 до 18 місяців

Як отримати знижку 10% - 15% на навчання?
Дуууже легко! Cкористайтеся нашою системою лояльності.
Як стати амбасадором бренду Star Face Family?
Нас цікавлять молоді люди з активною життєвою позицією, які цікавляться розвитком в сфері культури, краси та моди, а також ті, хто поділяють наші цінності. Щоб стати амбасадором Star Face Family потрібно навчатися у нас. Щосезону протягом навчання наша команда може обрати саме тебе для цієї високої та престижної позиції - амбасадор бренду Star Face Family.
Що після закінчення #sffschool?
Звісно ви отримаєте диплом про закінчення курсів, але це не все. Під час і після навчання ми надаємо пропозиції співпраці з нашими партнерами ( участь у фото- та відеозйомках, рекламних кампаніях, майстер-класах та інших подіях).

Також ми будемо раді вам у нашому супутньому проєкті - іміджевому конкурсі краси та моди "Star Face of the Season" і даруємо знижку на організаційний внесок у розмірі 10%.
[ КОМПАНІЇ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ВТІЛИТИ НАШУ МІСІЮ В РЕАЛЬНІСТЬ ]
НАШІ ПАРТНЕРИ