Блог про моду, стиль, культуру та здоров'я

Паризький вайб у новій PR campaign SFF School

PR Campaign

Перша піар-кампанія в 2022 році - це можливість стати новим зірковим обличчям STAR FACE FAMILY MODEL SCHOOL, яку успішно використали найактивніші учні! Зйомка для цієї піар-кампанії була в французькому стилі, ніби з обкладинки відомого журналу.

Учасники отримують не лише досвід роботи з крутою командою, фотозйомку, повну стилізацію образу відповідного до типажу, супровід менеджера, а й підсилюють власний імідж та впізнаваність!

Команда формується з професіоналів, з якими Star Face Family вже працювали не один раз: таким чином проект проходить злагоджено і на найвищому рівні.

ідея - Олександр Грабовський, Христина Бортейчук, Владислав Білокур;
продюсер - Олександр Грабовський;
фотограф - Владислав Білокур;
організатор - Христина Бортейчук;
стиліст по одягу - Оля Галушка;
зачіска та макіяж - салон краси "7dolls"
одяг - Andre Tan Велес.Ангеліна Харенко
Отримати сертифікат на участь в піар-кампанії SFF було зовсім неочікувано для мене. Проте я була дуже щаслива мати змогу стати обличчям Star Face Family, попрацювати з такою крутою командою та бачити своє фото на сіті лайті у самому центрі Івано-Франківська. Результат зйомки вийшов неймовірний, всі фото дуже красиві! Це був чудовий досвід і я вдячна команді SFF за таку можливість!


Анастасія Сахар
Зйомка була неймовірна. Емоції переповнюють до тепер, особливо тоді коли бачу результ у самому центрі ІФ! На зйомці була класна та весела атмосфера, адже над цим проектом працювала команда справжніх професіоналів. Результат перевершив всі очікування, неможливо вибрати одну фотографію, всі нереально красиві. Мені дуже сподобалося. З нетерпінням чекаю нових креативних ідей.
Дякую за таку можливість всій команді STAR FACE FAMILY!

Яна Ярмолюк
Сказати що я в захваті-нічого не сказати. Здавалось,прості ж фото, але вони передають свою особливу енергетику, дивлячись на них ти наче повертаєшся в цей день. Коли я отримала фото, емоції переповнювали, вони вийшли дуже круті.
Фотосесія пройшла максимально легко, весело та комфортно.
Я мега задоволена результатом! Щиро дякую за професіоналізм, невимушену і теплу атмосферу під час процесу зйомки та феєричний результат!На фото неймовірні учениці SFF School: Білоконь Валентина, Шкатуляк Анна, Беккер Моніка. Образи на дівчатах від магазину ANDRE TAN (Велес).

Нотки французького стилю, яскравий свіжий дизайн і юні моделі Star Face Family - це все про останню кампанію.


Хлопці теж беруть участь у піар-кампаніях, зірковими обличчями цього сезону стали Гоянко Микита та Васканян Ваган. Пишаємось їхніми успіхами!

Піар-кампанія розміщена на сіті-лайтах в самому серці Івано-Франківська, що забезпечує впізнаваність юних моделей SFF Model School.