Блог про моду, стиль, культуру та здоров'я

Осіньо-зимова піар-кампанія Star Face Family model school. Про що і для кого.

PR Campaign Стиль та мода

Пре-продакшн або підготовки до зйомок


Проведення PR-кампаній — це один з головних способів комунікації бренду з суспільством і формування його іміджу. Метою даної піар-кампанії було інформувати людей про модельну школу Star Face Family. Після того як  визначили ціль, приступили до розробки креативної концепції та зйомки, від чого власне залежила ефективність піар-кампанії. Для реалізації нашого задуму ми використали цифри, адже саме через них найчіткіше вийшло показати переваги SFF model school.


Креативне рішення


Робота креативного продакшену включає в себе продумування загального художнього рішення, яке відповідає меті кампанії, підбір потрібного реквізиту, узгодження образів з стилістом та постановкою технічних завдань підрядникам (у вигляді ескізів, референсів або фотографій).

Як зазначалось вище, в даній піар кампанії ми обрали цифри, які відображали якусь з характеристик школи. Цифра була позаду моделі і дублювалась в тексті на сіті лайті, в якому розкривався її зміст. Всього було 9 сіті лайтів з цифровими значеннями, про кожен з яких ми розкажемо окремо.

Кампанія пронизана посилом - ВІДКРИВАЙ СВОЮ КРАСУ, РОЗВИВАЙ СВОЄ “Я”, що ми відобразили на двох групових сіті лайтах. SFF model school постійно транслює ідею унікальності, відходить від типових шаблонів краси, бо в сучасному світі вони давно стерті і кожна людина красива по-своєму, наші неймовірні юні моделі тому доказ.


Планування знімального процесу


Основна частина роботи розпочинається з вибору команди та підрядників. Зазвичай команда формується з професіоналів, з якими Star Face Family вже працювали не один раз: таким чином процес проходить злагоджено і на високому рівні.

Перед зйомкою на студії фотограф, продюсер та координатор, остаточно вибирають ракурси зйомки, обговорюють зроблену підготовку з креативної частини. Менеджери складають детальний таймінг та інформують про нього всю команду та учасників, поєднують процеси і мінімізують можливість виникнення форс-мажорів.

Результат зйомки великою мірою залежить від образів, які мають відтворювати мету піар-кампанії та ідею, яку ми хотіли донести. Ольга Галушка, має багаторічний досвід роботи на зйомках різного масштабу і стилістики, тому наша каманда максимально прислухалась до її порад при розробці концепції кампанії і повністю довірили формування луків.

Крім того, важлива частина роботи - це вибір бренду одягу або магазину, чиї луки будуть представлені на моделі. Ми працюємо лише з перевіреними партнерами і для осінньо-зимової кампанії ідеально підійшли асортименти магазинів STEFANO LOMPAS, Andre Tan, та бренду Papa Panda.Зйомка


Зазвичай на майданчику працює група з 4-6 осіб. Це вся творча група проекту і асистенти. Над даною кампанією працювали:

ідея - Олександр Грабовський, Христина Бортейчук, Владислав Білокур;
продюсер - Олександр Грабовський;
фотограф - Владислав Білокур;
організатор - Христина Бортейчук;
стиліст по одягу - Оля Галушка;
зачіска та макіяж - салон краси "7dolls";
одяг - магазин STEFANO LOMPAS (дорослі), Andre Tan (діти), Papa Panda (діти).
графічний дизайн - Артур Кріцак.

Моделей до зйомки починають готувати візажисти і перукарі. Макіяж і зачіска мають легко поєднюватись з образами та концепцією зйомки і підреслювати всі переваги моделей. "7dolls" в черговий раз підтвердили свою професійність і проявили креативність.

Жодний образ не обходиться без прикрас і постійний партнер всіх зйомок бренд ідеальних прикрас MINE.acessories

Паралельно процесу зйомки на майданчику працюють:
стиліст - слідкує за кадром, допомагає з позами, при потребі поправляє одяг або перекомбіновує його;
фотограф бекстейджу - ловить моменти роботи команди і моделі;
менеджери та асистенти - контролюють процес і таймінг.

Обличчям піар-кампанії стали учні  модельної школи Star Face Family, якs неодноразово брали участь у фотозйомках в рамках навчання та майстер-класах з фото- та відеопозування і акторської майстерності, що дало можливість по максимуму проявити справжній професіоналізм і досягнути блискучого результату.

Хто ці зірки?


Яна Ярмолюк, учениця групи 12-15 років


“Результат вже на першому місяці навчання”
Завдяки досвідченим викладачам і правильно складеній програмі навчання наші учні показують прогрес і успішні результати починаючи з перших занять.
Враження від фотосесії просто переповнюють! Ці фото хочеться переглядати знову і знову,кожне фото по-своєму особливе і вибрати одне найкраще-неможливо. Ці фото дуже класно передали стан моєї душі, атмосферу та емоції які були на фотосесії і це надихає мене на нові досягнення) Мені дуже приємно було працювати в такій творчій команді…Щиро дякую!
Яна ЯрмолюкОлена Костишин, учениця групи 16+


“Більше 1 десятка предметів в курсі”
Залежно від вікової групи, курс включає від 10 до 16 напрямків навчання, завдяки чому учні школи отримують комплексний та різносторонній розвиток.Моніка Беккер, учениця групи 5+


“Більше 1 тисячі задоволених батьків”
За час роботи школи ми випустили понад 500 дітей і отримали сотні позитивних відгуків, які можна переглянути на сайті.
Ми в сім’ї Star Face Family зовсім недавно, але вже смакуємо чудову дружню, веселу, затишну та дуже теплу атмосферу. Тут як дома. Зйомки та підготовка до них проходили дуже легко, відчувалась особлива уважність та підкреслювали нашу особливість та дуже велику роль в створені такого масштабного проекту. Моніка не дихала протягом цілого дня і додому іти не хотіла, вона смакувала кожну секунду і насолоджувалась процесом! Результат просто вразив, закохав та додав популярності для неї серед друзів, знайомих, а також на теренах соціальних мереж! Ми будемо старатись не пропускати жодного проекту, бо участь у них запам’ятовується а результати просто фантастичні.
мама Моніки
Денис Драбець, учень групи 16+


“2 десятки викладачів професіоналів”
Команда налічує 2 десятки викладачів, які є професіоналами в своїй сфері. Кожен предмет в  SFF School веде окремий викладач, що забезпечує високий рівень подачі матеріалу.Анастасія Сахар, учениця групи 12-15 років


“3 сотні щасливих учнів за останній навчальний рік”
За підсумком наборів за 2020-2021 рік нашу школу обрали понад 3 сотні учнів, які залишились задоволеними. Багато з них продовжили навчання в інших проектах Star Face Family або запросили друзів.
Нещодавно я мала можливість приймати участь у зйомці для піар кампанії школи @sffschool. Мені дуже сподобалося працювати із справжньою командою професіоналів. Результат зйомки можна побачити у центрі міста!
Анастасія СахарВікторія Салтикова, учениця групи 16+


“Більше 5 професійних зйомок в курсі”
Під час курсу ми організовуємо професійні фотозйомки в різних стилях для учнів школи, а готовими фото можна  поповнити, або почати створювати своє портфоліо. Валерія Косило, учениця групи 8+


“Для дівчат та хлопців від 5 до 27 років”
В SFF School можуть навчатися дівчата та хлопці у вікових категоріях: 5-7, 8-12, 13-15,16-27 років. У нас не важливі ріст та параметри, головне велике бажання розвиватися і самовдосконалюватися.

Хочу висловити щирі слова подяки команді та партнерам sffschool за встановлення такого неймовірного красивого сіті лайту. Дякуємо Вам за гарні фото і чудовий настрій який Ви постійно створюєте! За теплу атмосферу, яка панує під час процесу зйомки! А головне ДЯКУЮ ЗА ТАКИЙ ФЕЄРИЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ!Ми у захваті!!!Ви найкращі!
мама ВалеріїОксана Божак, учениця групи 16+


“8 років займаємо провідні позиції в місті”
Бренд Star Face Family був створений в 2013 році і стрімко зайняв провідні позиції в Івано-Франківську. В SFF School працює команда професіоналів з великим досвідом реальної роботи в своїй сфері, завдяки чому ми забезпечуємо високий рівень підготовки. 

Зйомка була чудова, фото нереальні. Коли побачила себе на сіті лайті, не могла повірити що це я. Дуже дякую вам що даєте можливість розвиватись!
Оксана БожакЄва Коптюх, учениця групи 12-15 років


“Безліч можливостей та знайомств”
Заняття в групах - це не лише про знання, навички та навчальний процес, це про комунікацію та знайомства. Круто, коли ти в перебуваєш в оточенні однодумців та знаходиш друзів, згідні? Участь в професійних зйомках дає можливість здобути безцінний досвід, який точно пригодиться в майбутньому.Лілія Стефанків, Таня Павлісяк, Анна Семенців, Марія Дяк, учениці групи 16+


“Розвивай свою впевненість, відкривай своє Я ”
До нас приходять хлопці і дівчата, з бажанням стати впевненими, відкрити свою внутрішню красу чи  знайти нових друзів. Багато хто соромиться і боїться бути собою, фотографуватись, спілкуватися з іншими. Але вже через місяць в учнів з'являються помітні успіхи, і від комплексів не залишається і сліду.

Зйомка була дуже цікава, багато нових знайомств та нереально крутий досвід.
Підібрані красиві та стильні образи ,як дуже сподобались. Дякую вам! 
Анна Семенців

Я дуже рада, що я взяла участь у цьому проекті! Зйомка була дуже цікавою, відчувався дух професіоналізму. Це був чудовий досвід в якому я дізналась багато нового. 
Мені приємно, що тепер гуляючи містом я можу побачити своє фото!
Лілія Стефанків

Мені дуже сподобалась атмосфера під час зйомки) Хороші та приємні люди оточували нас . Підібрали образ , який мені найбільше по душі , тому працювати на камеру було легко) Результат мені сподобався , хоча я дуже рідко подобаюсь собі на фото ) Дякую вам за таку можливість !
Марія Дяк
Аня Стефанишин, Анна Шкатуляк, Аліна Сухорукова, Яна Дутчак, учениці групи 8+


“Star Face Family - більше ніж модельна школа”
SFF School - це більше, ніж модельна школа, це простір для розвитку особистості, якому немає аналогів в місті. Створена і відточена авторська унікальна програма навчання. Дівчата та хлопці позбуваються комплексів, страхів, розкривають природну харизму і внутрішню красу. 


Пост-продакшн


Пост-продакшн розпочинається з дуже відповідальної частини - відбіру найвдаліших кадрів, який проходить в декілька етапів та узгоджується зі всією командою. Після чого, обрані фото віддаються на обробку та ретуш фотографу, яка займає від декількох днів до тижнів.

Фінальна частина - робота графічного дизайнера, яка є ключовою у проекті. Залежно від кількості і виду платформ, на яких розміщуватиметься піар-кампанія, створюються макети різних форматів. Можливі 2-3 етапи правок перед наданням готового матеріалу в друк.

Міжсезонна піар-кампанія розміщена на сіті-лайтах в самому серці Івано-Франківська, що забезпечує впізнаваність моделей та SFF Model School.