Fashion Weekend в Парижі
Bonjour Paris! Вигравай подорож до Парижу та неймовірну стилізовану зйомку біля ейфелевої вежі від Star Face Family

Про Star Face Family

засновано у 2013 році
Бренд Star Face Family був створений в 2013 році і стрімко зайняв провідні позиції в Івано-Франківську. В SFF School працює команда професіоналів з великим досвідом реальної роботи в своїй сфері, завдяки чому ми забезпечуємо високий рівень підготовки.

SFF School - це більше, ніж модельна школа, це простір для розвитку особистості, якому немає аналогів в місті. Створена і відточена авторська унікальна програма навчання. Наші учні показують результат вже після першого місяця навчання. Дівчата та хлопці позбуваються комплексів, страхів, розкривають природну харизму і внутрішню красу.
Що ти отримаєш?
Фотосесію від професійного фотографа
Фотосесія в Парижі — чудова ідея, щоб запам'ятати цю подорож у всіх деталях та зберегти на довгу пам'ять не лише теплі спогади, а й гарні фотографії! Місто романтики та спокою ніби створене для того, щоб залишитися назавжди не лише у вашій пам'яті, а й на знімках!
Стилізований образ
Персональний стиліст Оля Галушка підбере стильний образ, який ідеально буде доповнювати вас, підкреслить переваги і буде виглядати на фото так, ніби ви щойно з Paris Fashion Week.
Затишні апартаменти
Ми обрали неймовірні апартаменти у затишному районі Парижу, щоб ви відчули атмосферу міста та насолоджувалися кожним моментом. Включено проживання на дві ночі.
Переліт в Париж
У подорож також входять квитки на літак, трансфер від аеропорту, проживання у апартаментах, підтримка нашого туроператора та головного партнера Albatros Tour. Також забезпечимо підготовку всіх необхідних документів.
Що потрібно для участі?
Унікальна пропозиція від команди Star Face Family лише для учнів модельної школи
Бути учнем SFF model school на момент проведення розіграшу (червень 2022)
Зробити репост публікації в stories в Instagram (силка)
Бути підписаним на акаунт @sffschool @grabovskiy.alex та партнерів @albatrostour @by.galushka
Усі учні, які навчаються у період дії розіграшу (дати прописати) можуть стати учасниками.
Вік немає значення. За умови виграшу учня/учениці віком до 16 років, потрібен супровід батьків (оплачується окремо). Для супроводжуючого діє знижка на послуги туроператора Albatros Tour -20%.

Акція діє з 01.12.2021 до 30.06.2022. Датальніші умови та правила розіграшу читати тут.
[ КОМПАНІЯ, ЯКА ДОПОМАГАЄ ВТІЛИТИ МРІЮ В РЕАЛЬНІСТЬ ]
ГОЛОВНИЙ ПАРТНЕР
Успішно прогресуюча туристична агенція «Альбатрос-Тур» допоможе зробити Ваш відпочинок незабутнім! Вони пропонують всі можливі тури, на будь-який смак і ціну, а також візову підтримку та перевезення за кордон. Ділові поїздки, екскурсійні та корпоративні тури, гірськолижні курорти і золоті пляжі. Від галасливих мегаполісів до райських куточків на екзотичних островах, молодіжний відпочинок та навчання
Отримати бонус від Albatros Tour